Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van értelme olyan állásra...

Van értelme olyan állásra jelentkezni, ahol nem felelek meg minden elvárásnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok se kreatív se túlságosan önálló, de feltétel a "kreativitás, magas szintű önállóság"


Informatikus állás pályakezdőknek


Ráadásul 130 km-re van az állás, úgyhogy egy interjúra jó pár ezer Ft elmenne az út miatt


2020. szept. 4. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ezt is heti szinten kérdezitek meg? Múlt héten volt egy ilyen kérdés.
2020. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Jelentkezz, ha pl Pythonost keresnénk 5 év tapasztalattal, te meg csak SAP konzultáns tapasztalatod lenne azt mondanám ne.


Ez egy kritérium és az is főként soft skill. Amilyen munkanélküliség van lehet be se hívnak.

2020. szept. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%
Ha 1 kritériumnak nem felelsz meg, akkor jelentkezhetsz. Ha több ilyen is van, akkor inkább ne.
2020. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Kérj videointerjút, én sem mennék egy métert sem, ha semmi sem biztos. Ilyenek hogy önállóság meg kreazivitás, ezek csak töltelékszavak. Nézőpont kérdése hogy ki mit ért ez alatt. Ezek miatt nyugodtan jelentkezhetsz.
2020. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem annyira. Főleg hogy ha ilyen messze van...
2020. szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!