Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennél másik interjúra...

Elmennél másik interjúra ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve voltam egy helyen interjúzni. Nem vettek fel, mert a hr-esnek nem tetszettem. Első perctől kezdve hangoztatta, hogy gyanús vagyok (felmondás szélén voltam másik helyen), biztosan nem maradnék ott sokáig, egy fokkal alacsonyabb a pozíció stb. Az egésznek furcsa hangulata volt, kicsit ellenséges, nem értem miért hívtak be.


Most másik pozícióra jelentkeztem, megint behívtak. Közel lenne, de most én kezdem meggondolni magam, mert eszembe jut az előző élmény.



2020. szept. 8. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

HR-es ilyet nem mond.


De ha mégis, akkor el tudom képzelni milyen hely ez. Én nem mennék vissza.

2020. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez "stresszinterjúnak" tűnik így első olvasásra.


Nem volt szükséges a pozícióhoz a jó kommunikáció/ügyfélkommunikáció?

2020. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem az volt.


Szimplán mondta, hogy gyanús, hogy ilyen alacsony pozícióra jelentkezem, meg szerinte átmenetileg kell, ne számítsak jó elbírálásra stb.


Most hozzám jobban illő a lehetőség, de nem tudom..

2020. szept. 8. 15:18
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Egy HRes alapján nem kell az egész cégről lemondani. A HRes nem egyenlő a céggel. Ha tetszik a cég és a munka, akkor jelentkezz, veszítenivalód nincs.
2020. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem a HR-es határozza meg a létet. 2x lesz vele dolgod: belépéskor és kilépéskor. Ha a munka érdekes és neked való, menj oda.
2020. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Jobb cegeknel figyelnek mindenre es a HR-es nem lesz ilyen. A HR-es is mutat valamit.
2020. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy azóta már a HR-es sincs ott :D
2020. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
6os: jobb cégeknél figyelnek mindenre, mégis vannak bőven jobb cégeknél is rossz, bunkó, stb. dolgozók. Egyetlen nagyobb, min. 20 fős cégnél sincs olyan, hogy minden ember hiperszuper, nagyonokos, nagyonrendes, nagyonjó lenne.
2020. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk több, mint 30 HR-es van. Egyáltalán nem biztos, hogy ugyanaz fog interjúztatni.
2020. szept. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De, itt ugyanaz
2020. szept. 9. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!