Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet úgy elhelyezkedni,...

Hogy lehet úgy elhelyezkedni, ha nem jeleznek sehonnan vissza? Meddig lehet ezt bírni?

Eddig kb. kettő helyről hívtak vissza, az egyik 8 órás lett volna 4 órás bejelentéssel, a másik meg határozott idejű (pár napos) munkák lettek volna, ők nagyon hamar megkerestek, gondolom nagyon nincs ezekre ember ami em is csoda, a többi hely amikre jelentkeztem sokkal korrektebb ajánlatok voltak és sehonnan nincs visszajelzés :( két és fél hónapja keresek a munkát, napi szinten böngészek és küldöm az önéletrajzokat. Nincs sehol elérhetőség, felhívni senkit nem tudok :( Ti ezt hogy bírjátok?

2020. szept. 13. 19:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Jó helyen keresel ? Jooble oldalt próbáltad.
2020. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Profession, indeed, jobline, jófogás,Careerjet. Ezek, meg fel is vagyok iratkozva, de jóformán azt látom minden oldalon ismétlődnek az álláshirdetések. Az elküldött ajánlatok is szinte ugyanazok, nagy részére már jelentkeztem van amire már többször is :( ne tudok ennél többet tenni
2020. szept. 13. 20:10
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
Milyen munkakörben keresgélsz, mi a végzettséged?
2020. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ami max. érettségihez kötött. Eladó, takarító, betanított munka, élelmiszer, vendéglátás, mindegy már. :) Nincs diplomám és középfokú nyelvismeretem, nem vagyok programozó sem, se semmi féle felső iskolázott. Egyszerű munkák jöhetnek szóba. Közel 40 évesen több okj-val nincs sem kedvem, sem türelmem, sem kapcsolati rendszerem, hogy tanuljak mást. Értelmét sem látom a korom miatt így marad az ami van. csak annyit várok a munkaerő piactól, hogy legyen korrekt.
2020. szept. 13. 20:40
 5/24 anonim ***** válasza:
49%
Nekem sem jeleztek soha sehonnan vissza kb 30 helyre küldtem, akkor befejeztem a küldözgetést és elkezdtem telefonálni. Ahol látsz telefonszámot hivd fel, vagy keresd meg neten a céget is őket keresd, vagypedig látogass el személyesen hozzájuk. Én is igy találtam munkát.
2020. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
46%
Az ország mely részén próbálsz keresni? Nagyobb városokban sokszor látható üzletek ajtaján, hogy munkaerőt felvesznek, így érdemes lehet sétálni a városban és figyelni. Esetleg közeli ipari parkokat személyesen felkeresni és ott hagyni önéletrajzot.
2020. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%
A gyárak, akik a betanított dolgozókat keresik, általában szoktak csoportos toborzásokat is tartani. Onnan szerintem könnyebben felvesznek, mint beküldött önéletrajz alapján. Telefonon ezt is meg lehetne érdeklődni.
2020. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%

1.5 hónap alatt 200 helyre adtam be. 3 helyre vettek volna fel, választottam.

Ha heti 2-3-at küldesz el, soha az életben nem találsz munkát.

2020. szept. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
40 éves vagy. Még alsó hangon 25 évet kell dolgoznod. Nem éri meg tanulni? Te tudod. Én 36 vagyok, most kezdem az egyetemet. SZerintem megéri az életem második felét kényelemben élnem.
2020. szept. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Bp. Sok helyet néztem végig, kérdeztem rá az üzletvezetőknél, sehol nincs felvétel, ahol pl. tavaly volt hónapokig hirdettek, most ott nincs hely, fixen megvannak az embereik, sajnos. Ha van számuk, természetesen felhívom őket, ha felvennék a telefont még beszélni is tudnék velük. Nézd 9es! 40 évesen pályakezdőnek sehová nem fogsz kelleni, de megsúgom 30 évesen sem! Azok az ismerőseim akik 30+, 40+osan lettek diplomásak, vagy tanultak új szakot, azért tették, mert már volt biztosítva számukra munkahely, egyébként értelmetlen, mert 0 tapasztalattal, 40+ évvel körbe sem röhögnek, hiába húzzák ki a nyugdíj korhatárt. Gondolj bele ki fog foglalkoztatni 65-70 éveseket, amikor már a 60 évek is húzzák magukat és hol ezért, hol azért járják az orvosokat, kórházakat, a munkaadóknak nem fognak kelleni, már a 40 év is nőként húzós kor, ezt nem csak én tapasztalhatom meg :/ És hiába vagyok egészséges, még sem kellek, nem dohányzom, nem iszom, ha tehetem sportolok.

Köszönöm az ötleteket, megfogadom, amit tudok felhívok, meg más területeken is akkor körbe fogok nézni. Nem létezik, hogy ne lehessen munkához jutni.

2020. szept. 14. 07:00
1 2 3