Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet úgy elhelyezkedni,...

Hogy lehet úgy elhelyezkedni, ha nem jeleznek sehonnan vissza? Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés
Eddig kb. kettő helyről hívtak vissza, az egyik 8 órás lett volna 4 órás bejelentéssel, a másik meg határozott idejű (pár napos) munkák lettek volna, ők nagyon hamar megkerestek, gondolom nagyon nincs ezekre ember ami em is csoda, a többi hely amikre jelentkeztem sokkal korrektebb ajánlatok voltak és sehonnan nincs visszajelzés :( két és fél hónapja keresek a munkát, napi szinten böngészek és küldöm az önéletrajzokat. Nincs sehol elérhetőség, felhívni senkit nem tudok :( Ti ezt hogy bírjátok?

2020. szept. 13. 19:21
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Vagy végezz el valamit tanfolyamon, olyat ami érdekel. Sokféle szakma van, ami érdekes és nem kell hozzá egyetem. Esetleg még keresett is. (előző hozzzászóló voltam)
2020. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! :)


A linkedin-nel nem tudok mit kezdeni, nem vagyok szakember, sem üzletember "A LinkedIn egy kifejezetten szakemberek számára létrehozott közösségi platform,..." ide én minek mennék, egy olyan közösségi oldal, ahol szakemberek és üzletemberek keresnek társakat vagy ilyesmi. :D Mi közöm volna hozzájuk? Ez nem munkakereső oldal, vagy itt a gyk-n ennyien vállalkozók vagytok? Azt nem tudtam

2020. szept. 15. 19:14
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem sokáig lehet bírni. Nálam az év elején 1/1 vagy rosszabb esetben 3/1 volt a felvételi arány. Most 16/0 ! Ebből 1 (gyár) visszaírt, hogy sajnos nem "nyert", a másik egy szállítmányozási cég. Tavaly ilyenkor a szállítmányozási cégek lepkehálóval keresték a munkavállalókat. A szállítmányozási céget telefon felhívtam. Beszélgetés után e-mailben elküldtem nekik az önéletrajzomat. Másnap felkerestek telefonon, hogy plusz információkat közöljenek a munkakörről. Tőlem is kértek plusz infókat, amit küldjek el e-mailben. A személyes találkozóra a jelenlegi helyzetben nincs lehetőség. Írásban megígérték, amint lesz náluk üresedés okvetlen jelentkezik. Azóta 5 nap eltelt. Több éves gyakorlat, referenciám van, helyi lakos vagyok. Továbbá feleség, család, gyerek(ek) nincs. 33F
2020. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
:( Remek! Én kb. most úgy 80-90 leadott jelentkezésnél járok, abból 2 elutasítás, 3 jelentkezett elképeszt xar ajánlattal, a többire semmi válasz, kb. 5 olyan álláshirdetés van ami állandó jelleggel újra megjelenik van amelyikre harmadjára adtam le a jelentkezésem. Nah ezért marad a vagyonőrködés mert képtelenség így váltani és nem olyan helyekre jelentkezem ahol elvárt a több éves tapasztalat, hanem betanított munkák és mégsem kell az ember. csodálkoznak, hogy miért vagyonőrködik egy nő? hát ezért.
2020. szept. 25. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!