Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyanok, akik diplomások és...

Olyanok, akik diplomások és se kutyájuk, se macskájuk miért nem mobilisak?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm is ilyen.


-fiatal

-gazdasági diplomája van

-C1 angol nyelvvizsga és nyelvtudás

-Nincs kapcsolatban, nem házas


A Covid miatt a cég ahol dolgozz, veszteségeket szenvedett és leépítették.


Keresgélni keresgél, de hát vidéken már a Covid előtt is sz_r volt a munkaerőpiac.Lehet neked 3 diplomád meg beszélhetsz 4 nyelven, ha egyszerűen nincsenek szellemi munkahelyek.



Ő az Istennek nem akar Budapestre költözni.Se kutyája, se macskája.Budapesten 1 hónap alatt találna jobban fizető állást, mint amije volt.


De, nem, ő maradni akar, inkább segélyen tengődik pár hónapot.


2020. szept. 17. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Add meg a számát felhívom és megkérdezem tőle.
2020. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom nincs pénze Bp.-re albérletre, 3 hónap kaukciót miből fizetne ki? ha nincs munkája, de egyébként igaza van az elsőnek. miért nem őt kérdezed meg erről?
2020. szept. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Munkaügyis troll újabb fárasztó kérdése.


Mert Budapesten az albérlet ára elvinné a diplomás fizetés nagy részét - vidéken pedig gondolom, van hol laknia, de legalábbis jóval olcsóbb a béleti díj.

2020. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Jah megint ezek a provokáló, vitát kezdeményező nyo.orult kérdések. Egyesek ennyire unják magukat? Szánalmas vagy kedves kérdező. inkább mennél sétálni egyet azzal mindenkinek jót tennél nem csak magadnak. Megint majd jönnek ide az én ennyit keresek én meg annyit keresek okoskodások, meg nem is ennyi az albérlet, meg a sok felesleges blabla. Ro.hadtul unalmas már
2020. szept. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem laknèk Budapesten hiába van diplomám

Vidék sokkal jobb, tudsz állatokat tartani, nem kell körfolyosós bérházban lakni egy albérletben, sokkal olcsóbb minden.

Meg inkább laknék saját lakásban

2020. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

Én vidéken keresek nettó 900-at

Kőműves és hidegburkoló

2020. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Aj már megint egy újabb milliárdos építőiparos :D gyertek gazdagok írjátok ki mennyit kerestek! Versenyezzetek egymással kinek nagyobb a faxa, azt is írd már ki hány cm. :D Gyertek kamuzsákok!
2020. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem 22cm hidegburkoló vagyok és nettó 8 millioót keresek


17/L

2020. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8as az nem semmi, szuper adottságokkal rendelkezel :D Én szöszmötölésből élek 45 cm hosszú és napi 100 ezret keresek szöszmötöléssel! Bizony!
2020. szept. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért idegeneket kérdezel arról, hogy a te konkrét ismerősöd miért csinál valamit?


Amúgy drága és mondjuk nem mindenki szeretne Pesten élni, én se.

2020. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!