Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő tolmács vagyok. Nagyon...

Kezdő tolmács vagyok. Nagyon gáz, ha egy 1 órás telefonos tolmácsolás alatt 2x visszakérdez a másik fél (akinek a nyelvére fordítom mások mondandóját), hogy nem érti, és el kell ismételnem, amit mondtam, vagy ez normális az elején?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 17:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, egy cégnél vagyok.
2020. szept. 17. 17:36
 12/14 A kérdező kommentje:
Akkor hogy érjem el, hogy jobb hangminőség legyen a megbeszélések alatt? Itt kb leszarnak mindent.
2020. szept. 17. 17:38
 13/14 anonim ***** válasza:
81%

Ez technikai kérdés. Jobb eszközök, munkán kívüli ügyek máshol rendezése, stb segít.


A munkáját roppantul féltő hivatásos tolmács se fog érteni semmit ha rossz a telefon és mások belezavarnak... Ez ilyen. Nem a tolmács képzés erre a megoldás jelen esetben!

2020. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én attól még szeretném megcsinálni, mert amúgy érdekel a téma. Illetve jobb lenne később normális körülmények között is csinálni, valami értelmesebb helyen :)
2020. szept. 17. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!