Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lenne a reális bérigény...

Mennyi lenne a reális bérigény ezek alapján?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam ilyen jellegű tárgyaláson, nem tudom, hogy mennyire hihető a statisztika, amit találtam és érdekelne a véleményetek.


Budapesti Data Analyst állásról lenne szó egy nagyobb cégnél.


2 éves tapasztalatom van egy kisebb cégnél a kért tech stack-et illetően (a gyakornoki helyemen helyezkedtem el, ezért nem mentem át még "idegen" felvételi interjún).

Bsc infós diplomám, angolul felsőfokon beszélek, németül alapfokon.

Nem vagyok tök kezdő, de hát seniornak sem mondanám magam, nyilván.

Tanulni nagyon szeretek, nyitott vagyok a fejlődésre. Jól tudok prezentálni, és nagyon könnyen alakítok ki kapcsolatokat (ha esetleg fontosak a soft skillek is).


Mit tanácsolnátok, mennyi legyen a reális bérigényem, ha rákérdeznek?



2020. szept. 19. 13:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah, még talán annyi, hogy tervezem, hogy egyéni vállalkozóként dolgoznék, nem alkalmazottként a cégnél (egyrészt több felé is dolgozom, így jobb nekem, másrészt úgy tudom, így a cégnek is jobb, kevesebb az utánam fizetendő teher). Ez talán még módosíthat a sávon, amit kérhetek.
2020. szept. 19. 13:16
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Bérminimum...
2020. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem találtál más kérdést, ami alá írhattál volna, ugye? :)

Sebaj!

2020. szept. 19. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Jól van, akkor...


Bruttó 500-600 körüli összeg a reális.

2020. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Munkabérként bruttó 400-450e körül szerintem. A számlás verzióba nem biztos, hogy belemennek, mert bújtatott munkaviszonynak minősülhet.
2020. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mennyire mozogtok IT területen? Azért kérdezem, mert az általam ismert fejlesztők legalább fele vállalkozóként dolgozik cégeknek, nem látom, hogy ez miért lenne bújtatott munkaviszony, hogy egyéni vállalkozóként megbízásokat teljesítek???


Ráadásul 2 évvel ezelőtt a kezdőfizetésem volt 550, mezei programozóként, a data vonal ennél jóval előrébb jár anyagiakban, én úgy értesültem.


Ti mit dolgoztok IT-n belül? Főváros, vagy kisebb város, és mit tapasztaltok ott ezek tekintetében?

2020. szept. 19. 17:10
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Bruttó 750k körül szerintem lehet akasztani.
2020. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bruttó 600
2020. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!