Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért akar ma egy fiatal...

Miért akar ma egy fiatal tanár lenni vagy a közszolgálatban dolgozni ?

Figyelt kérdés

Nincs senki a környezetében aki elmondaná, hogy édes fiam/lányom ha normális szakmát tanulsz akkor ilyen kilátásaid vannak a jövőben ha meg a közszolgálatot választod akkor garantáltan alacsonyabb életszínvonalon fogsz élni és a munkahelyeden a nap intrika furkálódás, cseszegetés értelmetlen munka játsza majd a főszerepet.

Amikor pár év múlva váltani akar a fiatal, rájön hogy a diplomája a piacon nem ér semmit és a fejvadászok sok sikert kívánnak az álláskereséshez.


2020. szept. 20. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem akar.
2020. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen, menjen el havi 2 millióért kőművesnek, tudjuk, lapozzunk 😴
2020. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért teszitek fel ugyan azokat a kérdéseket 600szor? Hiába törölteted a kérdésem kiírom ide vagy 20szor, mert ti meg megkérdetitek ugyan azt 600szor. Fog.yik vagytok?
2020. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Amikor megfogannak ezek a kérdések, arra gondoltok, hogy ha senki sem menne a közszférába, akkor meg a versenyszférába csökenne a fizu a telítettség miatt?
2020. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ha senki sem menne a közszférába dolgozni akkor nem lenne aki tanítsa a gyerekeket ápolja a betegeket beszedje az adókat stb. Egy idő után elszakadna a húr a választóknál.

A parlamentben a papír mindent elbír amikor a miniszter úrelvtárs elmondja a kéviselő úrelvtársnak hogy minden rendben van nincs létszámhiány.

A választópolgár pedig azt mondja hogy ha a kormány nem képes működtetni az országot a beszedett adókból akkor a kormánypárt alkalmatlan arra a feladatra amire megválasztották.

2020. szept. 21. 17:24
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért a gyurcsány kormány alkalmas volt a vezetésre? A pedagógusok sosem voltak megfizetve, mindig is csak egy hivatásnak számított a rendszer váltás előtt is. Aki erre a pályára megy az nagyon jól tudja ezt, nem értem mit vagytok ezen kiakadva? A pedagógia egy hivatás, soha nem lesz megasab a fizetésük, teljesen mindegy az i van a kormányon! Csak szólok és hozzáteszem pedagógus családból származom. (én nem vagyok tanár)
2020. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mer a gyurcsáááááányi, mint patás ördög
2020. szept. 21. 20:55
 8/12 anonim ***** válasza:
??? intelligens egy ember lehetsz. Nem csoda hogy ennyiszer írsz ki egy kérdést... gratulálok!
2020. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Neked ez a fétised hogy az összes ilyen kérdést én írtam ki ?

Ez az első.

2020. szept. 21. 21:14
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Jah persze első. De ha olvasnál is akkor nem kéne kiírnod, mert rengetegszer ki lett vesézve ez a téma. De te pontozgassál inkább le mert ennél többet úgy sem tudsz csinálni, az igazság az fáj. ha nem lennének tanárok akkor ide sem tudnád kiírni fog.yatékos kérdéseid, mert analfabéta volnál. Örülj, hogy ennyi pénzért van, aki hajlandó ezzel a sok degenerált, neveletlen, hü.lyével foglalkozni és a hasonló agyi szinten lévő szüleiket fogadni a nyavajgásaikkal együtt.
2020. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!