Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek " gáz " ha felhívo...

Szerintetek " gáz " ha felhívom a HR-est hogy sikerült-e az interjúm?

Figyelt kérdés

Voltam egy cégnél interjún a közel múltban, ott azt mondták előfordulhat hogy hosszabb időbe telik mire értesítenek hogy sikerült-e vagy sem.


Min 1 hónapot jelöltek meg, mint a lehetséges kezdés ideje.


A HR-es megadta a céges telefon és email elérhetőségét is,azzal hogyha bármi kérdésem van keressem nyugodtan.


Én viszont ezzel a kérdéssel keresném, már minthogy sikerült-e az interjú...


Sajnos nem tudok heteket várni arra amíg eldöntik hogy igen vagy nem,miközben szerintem az már nagyjából akkor eldőlt hisz egy középvezető is részt vett az interjún.


Szerintetek érdemes vagy inkább " gáz " ezért érdeklődöm?


2020. szept. 27. 20:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gáz h ilyeneken parázol. Hivd fel és kész.
2020. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


11


Igen parázom,mivel az iskola után azonnal az előző munkahelyemre kerültem ahol több mint 8 évig dolgoztam illetve azt megelőzően 1 év gyakorlati helyem volt egészen idén májusig.

Nem vagyok hozzászokva hogy kilincseljek.Várjak és várjak.


Végül emailt írtam, és jeleztem benne hogy amennyiben sikerült az interjú jelezzék azt felém,mivel szeretném összegezni és kiválasztani a megfelelő ajánlatot.

2020. szept. 28. 20:48
 13/21 A kérdező kommentje:
Péntekig adtam magamnak határidőt,persze ezt nem írtam le..ha addig nincs válasz,akkor másik ajánlatot választok.
2020. szept. 28. 20:51
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Helyes, jól tetted.


Magán véleményem az h egy normál alkalmazotti/beosztotti státusz esetében 1-2 hét alatt le kell zongorázni a felvételi folyamatot legyen bármilyen is a cég.


Jelenleg nem azokat az időket éljük hogy a tapasztalat szakemberek otthon várják a cég hívását,hanem inkább Te válogass az ajánlatok közül.



Sok sikert!

2020. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy írtál. Majd írd meg, hogy válaszoltak-e vagy sem.
2020. szept. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Mondjuk én inkább felhívtam volna, mert megint várnod kell..
2020. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem is jól tetted, valóban nem olyan időket élünk, hogy egy hónapot várjunk egy válaszra.
2020. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

hiaba ha megint várnod kell, akkor ugyanott vagy ahl a part szakad.

Váalszoltak legalább?

2020. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Sajnos nem válaszoltak semmilyen megkeresésre, Először email utána meg már telefon is.


Így a második legjobb ajánlatot választottam,és a jövő hét második felében már kezdhetek is.

2020. okt. 3. 14:16
 20/21 anonim ***** válasza:
Jól tetted, fő a biztos! Így jártak!
2020. okt. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!