Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 8 órás gyári munkát kilehet...

8 órás gyári munkát kilehet bírni? Belelehet szokni?

Figyelt kérdés

Bútorelemeket kell majd becsomagolnom és raklapra pakolni. Állandó délelőtti műszak. És a lakóhelyemtől kb 5 percre van a gyár gyalog.

Eddig nem dolgoztam gyártásban azért tartok tőle, hogy eleinte nehezen fogom megszokni a fizikai melót.


2020. okt. 2. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki olyan típus, akkor igen, bele lehet szokni.


Viszont, ha valaki előtte évekig szellemi munkát végzett, ő nem fog beleszokni.Belenyugodni, meg főleg nem fog.

2020. okt. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Anyukámat 48 évesen rúgták ki irodai adminisztrátori munkából, de mivel csak érettségije van, ezért gyárba vették már csak fel. Jövőre megy nyugdíjba 61 évesen, az e kettő közti éveket gyárban húzta le két műszakban, ráadásul úgy, hogy majdnem 1 óra neki beérni a munkahelyre és még 1 óra hazaérni is. De rendben van vele, sosem panaszkodik, még szereti azt is pl hogy itt sokkal többet tud pletykálni, mert sokkal többen vannak, mint az irodában voltak, meg tud másoknak segíteni, kicsit ő ott a helyi tyúkanyó, aki felvidít, lelket önt mindenkibe.


De remélem nem kell majd ezt csinálnod egész életedben. Úgy azért könnyebb kibírni, ha tudod, hogy mondjuk csak maximum pár évre vállalod el és közben valahogy megoldod hogy máshová is tudj menni.

2020. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Diákként is csináltam, kibírható.
2020. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem elég lélekölő, de kinek mi
2020. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mindenbe bele lehet szokni, persze ami jobb, abba mindig konnyebb. Ami nehezebb... az meg csak akarat kerdese
2020. okt. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 yoshimitcu ***** válasza:
Fájni fog a lábad dekerad az egész napos állástol, hajolgatastol. Másnap felkelni alig fogsz bírni. Egy idő után unod az egészet hogy egy vmit milliószor csinálsz. Ha kocsogokkel dolgozol az a hab a tortán. Én a hajnali kelest is utálom h beerj 6 ra.
2020. okt. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!