Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik magyartanári diplomával...

Akik magyartanári diplomával lettek pályaelhagyók, merre mentek tovább?

Figyelt kérdés
Szeretem a hivatásom, de huszonéves fiatalként 140.000 Ft-ból nem lehet jövőt tervezni. Van köztetek esetleg, aki ilyen végzettséggel váltott? Merre érdemes indulni?

okt. 4. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Én rúdtáncolok egy bárban. 25/N
okt. 4. 10:49
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Ne gimnáziumba, hanem szakiskolába, szakképzőbe, hasonlóba menj el dolgozni. Az egyik legjobb barátom pályakezdő testnevelőtanár és 26 évesen nettó 330 ezret keres.

Ebből 230 ezret azért, mert az oktatási hivatal kivette a köznevelési törvény hatálya alól a szakiskolákat (ő mondta így), ezért az ottani tanároknak iszonyú módon megemelkedett nemrég a fizetése.

100 ezret pedig azért kap, mert elvállalt egy részmunkaidős kollégiumi nevelői állást. Hétfő, kedd, szerda 5-9-ig, csütörtök 5-8-ig. Pénteken az iskolában csak 7-től 10-ig van órája délelőtt, pénteken délelőtt 10-kor kezdődik neki a hétvége.

okt. 4. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Asztalos, gazdálkodó, autós oktató, ilyeneket hallottam.
okt. 4. 21:19

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!