Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak itt pályaelhagyó óvónők?

Vannak itt pályaelhagyó óvónők?

Figyelt kérdés
Miért hagytátok ott a pályát? Mire váltottatok?
2020. aug. 16. 23:42
 1/4 anonim válasza:
21%

Nem unod még? 2 naponta felteszed ezt a kérdést.

Vannak önként pályaelhagyó óvónők és vannak olyanok, akiket elküldenek, mert gyerek közelébe sem való


Lidl, auchan, magánovi. Általában ilyen helyekre menbek, ha nincs más képesítésük.

2020. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Tanító diplomám van, 5 éve nem tanítok. Amíg otthon voltam a lányaimmal, elvégeztem egy piacképes, 2 éves OKJ képzést. Amikor lejárt a GYES, már ezzel kerestem és találtam munkát. Megutáltam az egész oktatási rendszert, és legfőképp a szülőket. Okosodtak, 24 órában zaklattak, szülői értekezletek minimum 5 órán keresztül tartottak, mert nem értették a szülői fogalmát. Hozzáteszem, egyik sem keresett olyan problémával, amihez bármi közé lett volna a gyerekhez. Ez megyei jogú városban volt, értelmiségi szülőkkel. Nyáron több helyre hívtak tanítani, nem megyek.
2020. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Én még pályaelhagyó védőnő vagyok.
2020. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Annak idején amikor diák voltam (2002 körül) diákmunkát vállaltam tescoban és ott találkoztam egy pályát elhagyó óvónővel. Éjszakai műszakot vállalt, azt mondta megérte váltani. Nincs annyi stressz és jobban is keres így. De tudok olyanról is aki gyárban dolgozik 2 műszakban, ez van. Sajnos a pedagógia nem jó szakma már, nem tudom így mi lesz az oktatással, de egyre többen hagyják ott a pályát. Majd bejönnek szépen a magán óvódák, iskolák, mint Amerikában is és majd lehet nagyokat pislogni
2020. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!