Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nekem másfél hónapja nem...

Nekem másfél hónapja nem jeleztek még vissza, se a hirdetés fent van. Miért?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem beajánlós rendszer segítségével egy multihoz, ami amúgy igen szimpatikus - cégkultúra, tevékenységi kör, lokáció, fejlődési lehetőségek terén.

Az álláshirdetésben leírt elvárásoknak legalább 80%-át fedem egyébként.

Volt egy telefonos mini-interjú, amin szerintem jól teljesítettem.

Rá 2 hétre kellett volna visszajelzésre számítanom és mint mindenhol, itt is ígérték, hogy mindenképpen szólnak.


Nem szóltak a mai napig, ellenben a hirdetés még mindig fent van, rendszeresen frissülő dátummal.


Aki a másik oldalon áll vagy akárhonnan van tapasztalata, tőlük kérdezem: miért lehet ez?



A telefonos interjú alapján azt mondtam volna, azért nem hívnak, mert volt nálam jobb. Viszont akkor miért van még mindig fent a hirdetés?



2020. okt. 4. 19:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A hirdetésért egy bizonyos ideig előre fizettek (pl. 3 hétre előre), az semmit nem jelent, hogy még fent van. A 2 hét és a mai nap között mennyi idő telt el? Ha min. 2 hét, akkor szólj, hogy 2 héttel ezelőttre ígértek visszajelzést, de még nem kaptál semmit, van-e már döntés az interjú ügyében, számíthatsz-e következő körre.
2020. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, hogy te 80%-os megfelelőséget gondolsz, de lehet, hogy az valójában csak 60%, ami már le is jött a telefonbeszélgetés alapján. Vagy lehet, hogy tényleg 80%, de a telefon alapján valami miatt nem illesz a képbe.

Vagy az a hiányzó 20% kritikus területen hiányzik és hiába a másik 80%

Engedd el. Ha lenne esélyed, akkor ennyi idő alatt behívtak volna eg ykövetkező körre.

2020. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nehéz elengedni, mert a telefonos interjúra készültem és szerintem jó voltam, szimpatikus a cég és nincs is most túl sok lehetőség....



Miért lehet másfél hónapja fent a hirdetés állandóan frissülő dátummal? Frissül a dátum, tehát nemcsak fent lett felejtve.

2020. okt. 4. 20:16
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért van fent, mert nem találták meg a megfelelő embert. És sajnos szerintük te sem vagy megfelelő. Nincs ezen mit bonyolítani.


#2

2020. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőst beajánlottam a munkahelyemre, ő a személyes interjúig is eljutott. Mondta nekem, hogy szerinte tök jól teljesített - kérdeztem valakit, aki abban a csapatban dolgozik, állítólag annyira nem volt jó, hogy inkább még hónapokig kerestek tovább, de őt semmiképp nem akarták felvenni.
2020. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Professionön konkrétan 4 hétig szokott fenn lenni a hirdetés és 2 hét után előresorolják mintha új lenne, de lehet, hogy az első héten lezavarják az egészet.
2020. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Lépj túl rajta, sok ilyen van.
2020. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem hívtak be, még nem biztos, hogy volt jobb jelentkezö, csak te sem voltál elég jó nekik.
2020. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A profession-ön folyamatosan előresorolódik a hirdetés, a dátum is frissül, ha kérik. Ez is egy szolgáltatás, amit lehet kérni.

Ha már min. 2 hete volt, hogy jelentkezniük kellett volna, akkor kérdezd meg, hogy van-e már döntés, várj-e még arra, hogy tovább kerülsz-e a következő fordulóba.

Van, akit felvesznek még ha nem is felel meg teljesen, mert jól szerepel az interjún, van akit meg nem, mert hiába felel meg mindennek, nem jó az intejún, vagy van nála jobb.

Lehet, hogy már megtalálták, hogy kit vesznek fel, de lehet, hogy még nem. Ha még hetekig vársz és rágod a körmödet, vagy itt megkérdezed, hogy vajon mi a helyzet, azzal okosabb nem leszel. A céget, HRest kérdezd meg.

2020. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hónap után én magammal szemben érezném cikinek,ha rákérdezek.
2020. okt. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!