Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit szóltok az orvosok nagy...

Manly kérdése:

Mit szóltok az orvosok nagy mértékű béremeléséhez ?

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 18:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Örülök neki, tarthatatlan volt hogy egy pályakezdő orvos annyit keres mint valami 8 általános biorobot összeszerelő ember
2020. okt. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon jó ötlet én személy szerint örülök neki, inkább ők kapják mint a dologtalanok segély formájában.
2020. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Helyeslem!
2020. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
56%

Ez egy nagy átverés.

Nem gondolnám, hogy valóban megkapják. Keret sincs rá, és olyan feltételeket szabtak nekik, hogy szerintem a legtöbb otthagyja a fenébe az állami egészségügyet.

2020. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
Hehe majd hiszem ha látom.
2020. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%

Letojom, ahogy ők is az én nyomoromat.


Csak nehogy kiderüljön, h még így is illeni fog azért hálapénzt adni.

2020. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon pozitív és nagyon jót tenne az orvosi morálnak.

Normálisan kezelnének mindenkit nem csak azt aki dugdos zsebbe.

Ja és ha nem teszel eleget a borítékba az is baj.


Kivéncsi vagyok a szulészeteken ezt majd tényleg betudják-e tartani?

Mert ott egy szuléskor 100+ezret szokás adni, nekem pont januárba kell szülnöm , akkor most lehet nem kell adnom pluszba :)

2020. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem az orvosok nagy része nem fogja vállalni a feltételeket. A maradéknak meg a csillagos égig emelhetik a bérét, de nem fogják tudni annyi emberrel ellátni a betegeket. Nekünk nem lesz változás: ugyanúgy lehetetlen lesz TBs rendelésre bejutni.
2020. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%

Jó dolognak tartom! De van vele pár gond.


1. Azonban úgy gondolom, hogy nem lehet azt megtenni, hogy egy ágazatban egyoldalúan emelünk béreket (csak az orvosoknak), de a többi egészségügyi dolgozónak meg nem emelik a bérét (mentősök, nővérek, szakápolók stb). Ez bérfeszűltségeket fog eredményezni. Fokozott pàlya elhagyást fog eredményezni.


2. A másik, meg hogy egyértelmű, hogy a covid-19 okozta válság (és várható válság) miatt szeretnének ily sietősen emelni az orvosok bérét. A mai nap nehézségein nem fog már segíteni a sietve (2021. január elejétől) beígért emelt bérezés.


3. Alapvetően szimpátia intézkedésnek tartom, mivel a kormányzó pártnak volt tíz éve, hogy rendezze az egészségügyi dolgozók bérét, mégse tették meg. Akkor állnának neki a belengetett bérrendezésnek, amikor már hullámzik a víz abban a bizonyos biliben.

2020. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

Egyértelmű azért találták ki h eltoroljék a hálapénzt.

És ez nagyon de nagyon korrekt és jó döntés mind a páciensek és mind az orvosok felé.

Persze lefogadom h igyis a ringyó fajta tartani fogja a markát hogy azért mégis adjál valamennyit mert ezt a becstelenséget nemnagyon lehet kinevelni azokból akik mélyen benne voltak .

2020. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!