Rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy külföldi gyakornoki programra, a Roche-hoz, elég komoly lehetőség, nagyot lendítene majd a karrieremen. Novembertől kell hat hónapot Varsóban töltenem. Azt hittem, szüleim örülnek ennek a lehetőségnek, de teljesen kiakadtak, mikor mondtam, hogy felvettek, nekem estek, hogy mégis hogy képzelem, miből akarok megélni, ki fognak majd használni, meg lenyúlni, nincs hol laknom (albérletben kell majd lenni, ebben valamennyire segít a cég), nem fogom időben befejezni az egyetemet, miért akarok menni innen, miért nem jó nekem itthon dolgozni, stb.


Egész életemben arra neveltek, hogy tanuljak, hogy az eszem az, amivel nekem jövőm lehet, ezért nem értem most a reakciójukat.


Rosszul döntöttem volna, hogy jelentkeztem? A cég a világ egyik legkomolyabb gyógyszergyártó cége, a lehetőség gyakorlatilag tálcán jött. Életemben nem gondoltam, hogy közöm lehet egy ilyen céghez, és full megörültem, hogy sikerültek az interjúim.


Most rosszul döntöttem volna?



2020. okt. 19. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél. Sztem ők az anyagiak miatt aggódnak.
2020. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!