Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha Nyugaton egyesek szerint...

Ha Nyugaton egyesek szerint nem élnek jobban az átlagos emberek, miért tudtam Grazban egyedül fenntartani egy garzont nem hogy az úgyenevezett gyenge fizetésből is, hanem még szociális segélyből is?

Figyelt kérdés

Itthon sok helyen még fizetéssel is kihívás egy albérletet egyedül fenntartani.


Segélyből meg rezsit se lehet fizetni kb.


F/29


2020. okt. 21. 15:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%
Aztán ha nem dolgozol akkor mit csinálsz egész nap egyedül? Gondolom a nyelvet se beszéled
2020. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%
Akkor miért nem vagy még ott?
2020. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Éltem ott évekig és most tervezek visszamenni. Kizárólag segélyezetten képzelem el a jövőmet.


Dolgozzatok ti, nekem nincs kedvem.

2020. okt. 21. 17:05
 14/23 Shai-Hulud ***** válasza:
81%

Nyaralási segélyt nem akarsz?


És akkor kinyaralhatnád a segélyemet...

2020. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%
Persze persze, aztán még 3 év után is itt fogsz picsogni, hogy miért nincs ingyenélet Magyarországon.
2020. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
78%
Bazsi, nem tudtál te ott sem fenntartani semmit csak az alkoholmámorban hallucináltad be
2020. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
33%

azért mert itt magyarországon ez a fajta marad :

akik irigyek mert nem sokra viszik vagy ha igen nagy nehezen ,és azok akik vminél okosabbak és földet öngazdálkodást terveznek ami itt jobb mint kulföldön, vagy vmilyen más vállalkozást.


Hiába kérdezed a békákat az óceánról mert nem tudják mi az és mind értelmetlen zagyvaságokat fognak irni mert sosem tapasztalták.

Ugyanigy akik sosem voltak kulföldön hiába kérdezel tőlük az eredmény ugyanaz.

Látod a válaszokból is nemde?


Függetlenűl attól h vicces neved van nem kellen ilyen primitiv válaszokat adni. De mit vársz ezektől, ilyenek élnek többségben magyarországon.Ennyi

2020. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
36%
Azért tudtad ezt megtenni, mert nem fájdult meg a fogad. Ha bármi egészségügyi problémád lett volna - szaladtál volna haza, hogy itthon kezeltesd magad. A kinti árakat nem bírtad volna megfizetni. Még Amerikából is hazajárnak a mérnökök és menedzserek a fogukat csináltatni :-)
2020. okt. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
65%

Debrecenbe b.@szta el ugy 3fogam egy lézeres doki h külföldön kellett helyrehozzam mindhármat. Újratömtem és normálisak voltak velem.

Nem beszélve arról hogy 20e ft.ba kerűlt egy tömés, és amikir visszamentem hogy fáj sőt még jobban mint előtte lekezelően viselkedett.

Ezért hagytam az egészet, inkább kulföldön csináltattam a fogaim.

Debrecenbe egyébként összesen 7 fogorvoshoz jártam,egyik se tudta rendbehozni fogaim.

Egy idős bácsi volt a legjobb közuluk Dr.Becski de ö csak egyengetett kicsit a fogaimon , azaz csíszolt , hogy egy kis csístolásért ne kelljen külföldre utaznom ha helyben vagyok.


Még az elöző doki 1majdnem teljesen ép fogat tömött be nekem , mert ráfogta hogy ott is van vmi. A baj az hogy előtte nem fájt, de amiután hozzápiszkált nem tudtam hova lenni a fájdalomtól.

Persze utánna érdekes módon nyaralni ment és kb.2hétig fájó foggal maradtam, arról nemis beszélve mennyibe kerűlt.

2020. okt. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
69%

Bocsi a helyesírásért .

Itt is óvatosnak kell lenni a fogorvosok terén,vannak nagyon rosszak akik csak elrontják- mint nekem , de biztos vannak-feltételezem az ország másik részében akik tényleg jól dolgoznak.

Külföldön nekem összesen 5fogat kellett rendbehozzanak amit Debrecenbe nem csináltak meg rendesen. Sőt láthattam a fogaim belsejét is amikor gyökérkezelte a doki hogy rothadni kezdett mert az elöző doki nem tisztította ki rendesen. És mindez hogy a dokikat kezdtem el járni kb. fél év alatt történt , de szerencsére megoldódott.

Inkább utaztam pár 100km hogy normálisan megcsinálják és emberségesen viselkedjenek velem.

2020. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!