Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdekes ha egy takarítónő is...

Érdekes ha egy takarítónő is otthagyta az állást mert ő ennyiért nem dolgozik (8 általánossal) én meg diplomával még kevesebbért vagyok itt?

Figyelt kérdés

4 órás takarítónő, a végzettsége 8 általános, se szakma se semmi, és kapott fehéren bejelentve 80 nettót a kezébe a 4 órára. De alig pár hónapot volt itt és itthagyta mert ő ennyiért nem dolgozik. Ezt mondta.

Én meg diplomával diplomás munkakörben kapom a 210bruttót/140 nettót. Vagyis arányosítva még kevesebbet kapok mint a takarítónő, mert én ezt 8 órára kapom, míg ő 4 órára 80-at kapott, azaz 8 órára 2x 80= 160 at kapott volna.

Többet mint én.

Azért ez egy érdekes életszitu nem?


2020. nov. 1. 09:09
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:

"Aki meg diplomával, 140-ért melózik...az nem kicsit buta."


Vagy csak reálisan felméri mit is ér a piacon. ennyit ér. de lehet 0 ft-ért a 4 falat is nézni otthon.

2020. nov. 1. 09:57
 22/58 A kérdező kommentje:

de azért gyászos ez a fórum meg a sok idióta is itt



1) az egyik azt mondja hülye vagy hogy ennyiért dolgozol diplomával

2) a másik meg azt hogy ennyit érsz örülj hogy van helyed és ennyit is kapsz


most akkor hol az igazság?

2020. nov. 1. 09:59
 23/58 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki idióta, csak te vagy helikopter.
2020. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%

Érettségivel többet keresek ugyanannyi munkával.

Szóval diplomásként borzalmas fizetés

2020. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:

"Szóval diplomásként borzalmas fizetés

Érettségivel többet keresek"


ez egy percig se volt kérdés. de gondolkozz el azon, hogy ha én jelentkeznék a TE helyedre, 3 diplomával 45 évesen SZÓBA ÁLLNÁNAK -e egyáltalán velem? ez a kérdés! (nem állnának...)

2020. nov. 1. 10:07
 26/58 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és 45 éves korodra jöttél rá, hogy Xar a fizud?


Amúgy a C vagy a targoncás jogsi még mindig pálya...igaz, ott dolgozi kell, és nincs kényelmes iroda, meg 1 óra ebédidő, majd 16:00-kor haza.

2020. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon komoly személyiségzavarban szenvedsz, a körülményeket okolod az élethelyzetedért és nem magadban keresed a problémát.


Már megkérdeztem, de nem válaszoltál: mi az oka annak, hogy nem olyan könyveket olvasol amire a munkaerőpiacnak szüksége van?

2020. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:

"mi az oka annak, hogy nem olyan könyveket olvasol amire a munkaerőpiacnak szüksége van?"



Mert RÉG kinőttem abból az elképesztő naivitásból hogy azt higgyem ez így működik. ez nem így működik. az én szaros könyveimért senki se fizet a piacon.

2020. nov. 1. 10:14
 29/58 anonim ***** válasza:
100%

@ 10:12-nek igaza lesz.


Ez mentális egészség kategória, nem karrier, fizetés.

2020. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%

> Mert RÉG kinőttem abból az elképesztő naivitásból hogy azt higgyem ez így működik. ez nem így működik. az én szaros könyveimért senki se fizet a piacon.


Konkrétan milyen könyveket olvastál el az elmúlt 5 évben?

2020. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!