Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdekes ha egy takarítónő is...

Érdekes ha egy takarítónő is otthagyta az állást mert ő ennyiért nem dolgozik (8 általánossal) én meg diplomával még kevesebbért vagyok itt?

Figyelt kérdés

4 órás takarítónő, a végzettsége 8 általános, se szakma se semmi, és kapott fehéren bejelentve 80 nettót a kezébe a 4 órára. De alig pár hónapot volt itt és itthagyta mert ő ennyiért nem dolgozik. Ezt mondta.

Én meg diplomával diplomás munkakörben kapom a 210bruttót/140 nettót. Vagyis arányosítva még kevesebbet kapok mint a takarítónő, mert én ezt 8 órára kapom, míg ő 4 órára 80-at kapott, azaz 8 órára 2x 80= 160 at kapott volna.

Többet mint én.

Azért ez egy érdekes életszitu nem?


2020. nov. 1. 09:09
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:

"Konkrétan milyen könyveket olvastál el az elmúlt 5 évben?"


Ami a legutóbbi Msc diplomámhoz kellett amivel 3 éve végeztem. mert ám az is van.


+ töméntelen egyéb történelmi és nyelvészeti szakmunkát privát érdeklődésből. de ezt a semmit ne ragozzuk mert nem vezet sehova.

2020. nov. 1. 10:22
 32/58 anonim ***** válasza:
100%

> + töméntelen egyéb történelmi és nyelvészeti szakmunkát privát érdeklődésből.


Látod, itt a kulcsszó: PRIVÁT érdeklődés.


Az én hobbim a gyöngyfűzés. De egy munkáltatónak miért/hogyan érték az, hogy én 3 könyvet elolvastam róla és több száz órát fűztem gyöngyöt?! Sehogy.

2020. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
100%

43 éves vagyok, 4 diplomám van, és jól keresek vállalkozóként, ha munkaviszonyt akarnék, akkor válogathatnék és még jobban keresnék.... mégis okj-ra járok most és lehet szakmát váltok, mert unom, amit csinálok.


Az, hogy rinyálsz itt évek óta a kamukáiddal, mennyivel javította az életedet???

2020. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%

Azért váltott, mert magánban megkeres háznál 2000/órát. Nem egy bejárónős hirdetés van heti 2x6 órában. Az már 96 ezer. Ha feleannyi idő alatt többet keres,akkor mi a kérdés?

Az, hohy te 45 évesen is életképtelen vagy, az nem a mi dolgunk, akkor sem ha heti 5x írod ki. Választhatnál olyan szakot tanárként, amivel tudsz 3-5000ért korrepetálni, de te inkább vegetálsz magyar-töri szakos tanárként. Ez a te nyomorod, senkit nem érdekel már az ezredik kérdésed.

2020. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:

"magyar-töri szakos tanárkén"



LOL!!!!

Nem vagyok nemhogy magyar-töri szakos, de semmilyen szakos tanár.

2020. nov. 1. 11:19
 36/58 anonim ***** válasza:
100%
Mérhetetlenül unom a kérdéseidet. Menj el heti 4 órában magánházhoz takarítani, összeszedsz ugyanannyit, mint a mostani fizetésed.
2020. nov. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%
Ma egész sokáig húztad a lóbőrt. Már vártam a kérdést. Továbbra sem mondasz fel...
2020. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%
Sz.r lehet ilyen szerencsétlennek lenni
2020. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:

"Továbbra sem mondasz fel..."


És hova menjek ha felmondtam? a híd alá? A DUnába? vagy hova? felmondani 1 papírba kerül. És utána? csak a halál várna rám semmi más--ezért mondjak fel?

2020. nov. 1. 14:16
 40/58 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg ne hisztizz, viseld a bal sorsod.
2020. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!