Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más is fél tőle, hogy az...

Más is fél tőle, hogy az eleve nehezen induló karrierjét a koronavírus tönkreteszi?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az építőiparban dolgozom, szóval az elkövetkezendő néhány év minden bizonnyal nagyon nehéz lesz - a beruházások nagyságrendje már most is csökkenni látszik, a piac pedig nagyon túltelített. Hogy miként élem ezt meg? Alig várom a kihívást! A válságok arra jók, hogy minden kókler eltűnik és csak a legjobb szakemberek maradnak életben. Én a legjobbak mellé akarok beállni és annyit tanulni, amennyit csak lehet. Nem érdekel, ha ezért 10 évig minimálbért fogok keresni!


Szóval, ne félj a vírus miatt, inkább légy nyitott a változásra!

2020. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Azt nem tudja tönkre tenni a koronavírus ami sosem volt. :D
2020. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én attól tartok, hogy hamarosan munka után kell néznem, már ebben a hónapban és mi van, ha számomra nagyon rossz munkahely lesz egyedül?
2020. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tönkre még nem tette, de visszavetett nagyon. vírus előtt voltam úgy, hogy na most tudok szintet lépni, új helyen.


erre nem úgy néz ki, hogy megvalósul, más lehetőséget kell keresnem.

2020. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!