Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a megtakarításotok...

Mennyi a megtakarításotok öneröböl 27-30évesek?

Figyelt kérdés
Önerőböl segítség nélkül mennyi megtakarításotok van? Hiteletek van e? 30évesen.

2020. nov. 9. 06:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/113 anonim ***** válasza:
62%

A mostani lakás kb felét fizették a szülők 4 éve. A másik felét mi raktuk hozzá, ami kb 16 milliót jelent oldalanként. Előtte volt még egy 2 milliós esküvő, amit mi álltunk. A lakásvásárlást követő évben született meg az első gyerekünk, ahol kb 1 millió ment el és még abban az évben vettünk 2 millióért autót. Azóta van 10+ millió megtakarításunk. Hitel csak a babaváró van, amit nem számoltam most sehova és ezt befektettük, vagyis a teljes összeg megvan.


30F

2020. nov. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/113 anonim ***** válasza:
60%
Kamu mint az állat az első
2020. nov. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/113 A kérdező kommentje:
Szerintem is😃itt magyarba hát akkor biztos nem szegény családból származik.
2020. nov. 9. 07:00
 4/113 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne kamu, vannak jócskán gazdagok nálunk is.
2020. nov. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/113 anonim ***** válasza:
64%
Igen biztos szarásig vannak pénzzel, de még a babavárót felveszi persze,..
2020. nov. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/113 anonim ***** válasza:
68%
Lehet nemesi családból származik orvos vagy vállalkozó
2020. nov. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/113 A kérdező kommentje:
Bezzeg a csörgök nemkapnak se csókot semmit ha nincs önerő. Ezis csak a pénzeseket segíti.
2020. nov. 9. 07:26
 8/113 anonim ***** válasza:
70%
Ez a Fidesz feudális politikája
2020. nov. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/113 anonim ***** válasza:
86%

38 éves vagyok, szinte nulla családi háttérből indultam ezelőtt 19 évvel egy pest megyei településről, jelenleg újpesti vagyok.


Általában két munkahelyen dolgozom órabérben nettó 1000-1300 körüli órabérért havi 400 óra felett vagy azt megközelítően. Nem válogatok a munkákban, de nem is szakadok meg ha megtehetem!


Jelenleg vagyonőrködök (24 órás) plusz segédmunka (12-16 óra) építőiparban így ami havonta bejön az durván 400.000 nettó (van amikor 470). Ebből úgy 150-200 ezret sikerül jelenleg félreraknom.


Nem nem azért csinálom ezt, mert nem tanultam, van három középfokú végzettségem beszélek angolul, és jóideje nem probléma már kicserélni egy fí relét vagy egy lengőkart / vezérműszíjat, esetleg mosógép üstszájgumit. A többi munkával sem tudnék többet keresni érdemben, vagy legalábbis nem tartósan.


Ugyanakkor mostanában gondolkodok el azon, és próbálok összehasonlítani, hogy mire mennek a hozzám hasonló korúak, vagy idősebbek legyen akármilyen végzettségük is.


Sajnos arra jövök rá, hogy elég sok a KAMU legyen az életpályamodell, foglalkozás, vagy vállalkozás.


Ha úgyvesszük akik már ilyen 50 év felett vannak, azok vannak a legkevésbé megfizetve akármihez is értenek, szóval hacsak nem vállalkozók akkor megy a fillérezgetés.


A béremet / órabéremet már jóideje, csak "jelenléti" pénznek tekintem, a szaktudásom megfizetése ennek a kétszeresétől indulna szerintem, persze ez ebben a gazdasági térségben 10 munkahelyből 8 nál csak várható.


Számomra nyílt téma a fizetés / foglalkozás témája és sosem titkolóztam ezügyben.

2020. nov. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/113 anonim ***** válasza:
89%
Kb 3 millió forint. A szülői házban lakok.
2020. nov. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!