Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a megtakarításotok...

Mennyi a megtakarításotok öneröböl 27-30évesek?

Figyelt kérdés
Önerőböl segítség nélkül mennyi megtakarításotok van? Hiteletek van e? 30évesen.

2020. nov. 9. 06:20
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/113 anonim ***** válasza:
85%
30 évesem nem volt semmim, így nehéz volt elindulni. Nagyjából 3 éve rendeződtek a bérek, azóta összespóroltam nagyjából 3 és fél milliót, úgy, hogy mellette szereztem még két szakmát.
2020. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/113 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk közös a kassza.

1,9 millió fundamentába, 6 millió kp megtakarítás. Szerintem kiderül, hogy lakásra gyűjtünk. Tavaly januárba volt egy kocsivásárlás, de az használt, 1 millió alatti volt. Ezen kívül volt 2 éve esküvő, de csak mini polgári, nem akartunk milliókat költeni, aztán imádkozni, hogy megtérüljön :D viszont nászútra nem sajnáltuk, ott hagytunk 500 ezret.

Hitelünk nincsen. Jövőre viszont lesz, babváró és ha kell még akkor lakáshitel mellé.

27-29 év

2020. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/113 anonim ***** válasza:
78%

29-30 évesek vagyunk.


Van egy hitelmentes családi házunk, arra ment el az összes megtakarításunk ( most kb 40-45 milliót ér, még kell rákölteni majd némi pénzt). Van egy 5 éves autónk, hitelünk nincs.


Most jön az első baba, mi is felvesszük majd a babavárót.


Szóval egyelőre a nullán állunk. Viszont tény, hogy èveket külföldön dolgoztunk, anélkül tuti nem lenne ennyi idősen szép családi házunk...

2020. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/113 anonim ***** válasza:
71%

Első vagyok.


Nem kamu, amit írtam. Ami viszont félreérthető, hogy a lakás kb 32 millióba került, aminek a felét állták a szülők és a másik felét mi, így jön ki a 16 millió oldalanként.


A szüleink nem gazdagok. Anyós és após tanárok voltak most már nyugdíjasok. Édesanyám rendőr, édesapám kórházban technikus és vállalkozó, de mindig annyival támogatott, mint anya vagyis nem olyan sokkal.


Hogy lehet ennyi pénzük? Nem költik el mindenféle hülyeségre.


Hogy lehet ennyi pénzünk? Nem költjük el minden hülyeségre (pénzügyi fegyelem van még ha az asszonynak nem is tetszik) + befektetünk és mindketten programozók vagyunk. Bár most inkább csak én keresem a pénzt.


Hogy még inkább polgárpukkasztó legyek: a lányom az ország egyik legjobb ovijába jár havi 185k forintért cserébe, mindeközben jön a következő gyerek.


30F

2020. nov. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/113 anonim ***** válasza:
0%
Kockák
2020. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/113 anonim ***** válasza:
96%
Jól megmondtad, azta
2020. nov. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/113 anonim ***** válasza:
90%
Nincs egy vasam se, 22 éves korom óta dobom ki albérletbe a pénzt.
2020. nov. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/113 anonim ***** válasza:
72%

54#

Könnyebb pénzügyi fegyelmet tartani alsó hangon nettó 500 ezer/ fős havi bevétellel, mint fele annyival. Illetve lehet tartani itt is-ott is, de nyilvánvalóan a megtakarításokban nem ugyanazt az eredményt generálja. A stílus miatt gondolnak "polgárpukkasztónak", nem a megtakarításaid mértéke miatt.

2020. nov. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/113 anonim ***** válasza:
13%
Leszarjuk a lányod hulladék magánóvodáját, hidd el. :) Pénzügyi fegyelem, mi? XD az az ovi semmit nem ad, csak mondom. Otthon kellett volna foglalkozni vele :(
2020. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/113 anonim ***** válasza:
14%
Havi 185 ezer egy óvodára? Na az a "minden hülyeség" mintapéldája! Egyáltalán minek az óvoda? Mindketten programozók vagytok, azt ne mondd, hogy legalább egyikőtök nem otthonról dolgozik. Akkor meg lehetne a gyerek otthon.
2020. nov. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!