Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a megtakarításotok...

Mennyi a megtakarításotok öneröböl 27-30évesek?

Figyelt kérdés
Önerőböl segítség nélkül mennyi megtakarításotok van? Hiteletek van e? 30évesen.

2020. nov. 9. 06:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/113 anonim ***** válasza:
94%

36. Na jó, beszélj már értelmesen. Mi baj azzal, hogy berakja a babavárót állampapírba? Írd le! Ne csak ennyit írj, hogy hülyeség hanem írd le hogy miért. Tudod egy vitában érvelni kell, nem csak a másikat hülyézni.


1. Igen, évekig "ülünk" a pénzen. Vagyis berakjuk a Magyar Államkincstárba állampapírba. Nem most írtuk, hogy nem szabad elkölteni a babavárót, ha felvetted?


2. Csak az vegye fel, akinek már úton a gyerek. Ez is elég alap dolog. Ne úgy vedd fel a babavárót, hogy "na jó, majd egyszer lesz gyerek". Hanem úgy, hogy már a kezedben az ultrahang kép, rajta a babával.


38. Igen, ez egyértelmű hogy akár a babaváró, akár a családtámogatások inkább a gazdagoknak kedveznek. Ezeket senki nem vitatta.

Erre írtam, hogy csak akkor szabad felvenni, ha már úton van a gyerek. De most nem?


39. Jaja, ez így van. Én is jómódú ember vagyok, de nem értek egyet azzal, hogy a jómódúakat, gazdagokat agyon támogatják. A szegények meg még szegényebbek lesznek, nem tudnak egyről a kettőre jutni.

2020. nov. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/113 anonim ***** válasza:
12%
41-es, ne haragudj, nem tisztem elmagyarázni evy ostoba embernek, miért ne vegyen fel hitelt és rakja be állampapírba,keress rá a neten, leírják neked érthetően, ne várd, hogy más a szádba rágja a dolgokat
2020. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/113 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 32 évesen volt annyi megtakarításom, ami elég volt a lakás önerejére és így szerencsére már a saját kéglimben lakom. Az még az árak elszaladása előtt volt. Ma már nem tudnék saját lakást venni, pedig bőven átlag felett keresek.
2020. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/113 anonim ***** válasza:
95%
42. Állj már le! Rengeteg érv van a babaváró felvétele és befektetése mellett is. Vannak pro és kontra érvek a dolognál. Igen, alapvetően hülyeség hitelből befektetni (vagyis iszonyú kockázatos), de itt mivel egy állami hitelről van szó elég jól körülhatárolható feltételekkel, (alacsony) kockázatokkal, ezért van értelme elgondolkodni rajta.
2020. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/113 anonim ***** válasza:
12%
Persze, álljak le, mert ninxs semmi érved, mert utána se néztél és már így is jól beégtél
2020. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/113 anonim ***** válasza:
80%
28F, 2 millió forint jelenleg.
2020. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/113 anonim ***** válasza:
93%

[link]


Kedves 45-ös, én sajna csak ennyit találtam :(.


Amint linkelsz a Portfolionál hitelesebb - de legalább olyan hiteles- forrást arról, ami alátámasztja hogy miért hülyeség befektetni a Babaváró hitelt PMÁK-ba, az oldaladra állok. De így sajnos egyelőre a 41-es válaszoló mellett kell hogy álljak.

2020. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/113 anonim ***** válasza:
0%
Nem kértem, hogy állj az oldalamra, a keresési tehetséges meg bámulatos
2020. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/113 anonim ***** válasza:
94%
Az első rögtön úgy indít, hogy a szülők hozzájuk vágtak 16 misit. Itt meg az volt a kérdés, hogy önerőből.
2020. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/113 anonim ***** válasza:
77%
29 vagyok, október 31-én 16792984 Ft volt a megtakarításom, ezen felül 0 Ft hitelem és 314802 Ft tartozásom volt.
2020. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!