Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan, akit akár tavasszal...

Van olyan, akit akár tavasszal akár mostanában kiköltöztettek az albérletből mert nem tudott fizetni?

Figyelt kérdés

...mivel elég sokan lettek munkanélküliek, legalábbis akik vendéglátóznak biztosan, ha csak ideiglenesen is.

Sokat beszélgetek barátokkal, közvetlen közelemben szerencsére senki sem járt így, sőt, inkább olyan volt akinek kicsit elengedtek a lakbérből. Viszont főleg Budapesten annyira fent vannak az albi árak, hogy nem tudom meddig érdemes finanszírozni, ha elveszíti valaki a munkáját, pedig én is bérlek, igaz, csak szobát...



2020. nov. 20. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, ha az ember ilyen helyzetben van, muszáj tartalékot képezni. Tényleg csak egy lépés a hajléktalanság, tudom, hogy miről beszélek, mert ebben a cipőben vagyok én is.
2020. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Mi tavasszal költözünk ki az albérletből a vásárolt saját házunkba. :)
2020. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Nekem most ment el két berlom is.

De jött helyette másik

2020. nov. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A 3. kommentrol jutott eszembe, hogy nekem tuti nem erne meg foberlonek lenni, mert nincs az az Isten, hogy tolem elkoltozott volna valaki azert, mert a virus miatt nem tudna fizetni.


Olyan ismerosom nincs amugy, akinek koltoznie kellett a virus miatt, de olyan van, hogy egy baratnomnek nincs 2 honapja lassan munkaja, szoval a baratja fizet egyedul mindent. Az se egyszeru.

2020. nov. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
4: pedig ilyen az élet, ha nem fizet akkor megy
2020. nov. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerencsere az elet nem ilyen. Te vagy ilyen!:)
2020. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%

Ez ilyen világ.

Mondjuk érdekes, mert fogadjunk hogy itt soha senki nem adta oda senkinek a fizetése felét mert annak nincs. Most covid alatt se nagyon hiszem hogy te pl havi százezreket osztogatsz csak úgy.


Szóval ment és jött másik

2020. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

GYED-en vagyok, igy konkretan nincs fizetesem jelenleg. De ez mellekes. Mi fogadtunk mar be ingyen ‘teljes ellatassal’ ismerost, akinek nem volt hova mennie hirtelen, segitek allatmenhelynek, (bar visszaadtak ok), de segitettem mar teljes havi berleri dijat is fizetni, mert megszorult egy ismeros csalad.

Tehat szerencsere a vilag nem ilyen mint te, epp ellenkezoleg, a vilagot mi alakitjuk!:)

Te igy gondolkodsz oke, en viszont nem dobtam volna ki a berloim, ha amugy minden rendben veluk csak azert, mert 1 honapig, vagy 2 nem fizettek volna.

2020. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele milyen durva lett volna, ha te se igy cselekszel. Elesel mondjuk 2 havi berleti dijtol, de a berloid valoszinuleg hosszu ideig emlegettek volna, hogy uristen, letezik meg ilyen ember, mint te. Nekem ez tobbet ert volna, mint 250.000ft. Nem szenteskedek. Tenyleg!:)
2020. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

9: igazad van, tehat odallok a lányom elé kislányom 2 hónapig nincs kaja lovaglás és karácsonyi ajándék sincs mert van 2 bérlő aki nem takarekoskodott és most neki kevés a pénze.


Azt odafordulok a fiamhoz, öcsi bameg, hát a karácsonynak lőttek, idén sz.rt se kapsz mert xy férje nem fizet elég gyerektartást így ő se fizet lakbért.


Majd odafordulok a nejemhez, drágám lemondom a kocsira a téli gumit mert 240e Ft, tudod van az a csaj, na neki nincs pénze így ingyen na ha már neki nem segít a volt férje most én leszek a férfi és tőletek elveszem a dolgokat neki odaadom hogy lassa micsoda férfi vagyok.


Szerintem brutál jó ötlet, egy kis baj van, ha ilyen csodás ember vagy akkor te miért nem támogatod ezt a két személyt ? Miért nekem kell ?

2020. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!