Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan, akit akár tavasszal...

Van olyan, akit akár tavasszal akár mostanában kiköltöztettek az albérletből mert nem tudott fizetni?

Figyelt kérdés

...mivel elég sokan lettek munkanélküliek, legalábbis akik vendéglátóznak biztosan, ha csak ideiglenesen is.

Sokat beszélgetek barátokkal, közvetlen közelemben szerencsére senki sem járt így, sőt, inkább olyan volt akinek kicsit elengedtek a lakbérből. Viszont főleg Budapesten annyira fent vannak az albi árak, hogy nem tudom meddig érdemes finanszírozni, ha elveszíti valaki a munkáját, pedig én is bérlek, igaz, csak szobát...



2020. nov. 20. 17:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azt mondod a berloid miert nem takarekoskodtak, ugyanakkor azt irod, a berloid nelkul meg enni se tudnal adni a gyerekeidnek. Azert ez igy kicsit viccesen hangzik, te nem erzed ezt?😀Tudod, a takarekoskodas...


Egyebkent nem akarok okoskodni, de peldaul pont igy lehetett volna ahogy irod. Draga lanyom 2 honapig most nem tudsz menni lovagolni, cserebe 2 masik embernek biztosan van teto a feje felett karacsonykor.


A ket ember (a volt ferj miatt gondolom), hogy egy anya es gyereke? Ha igy van komolyan kidobtad oket? Akkor b*zdmeg komolyan adj egy elerhetoseget, es eskuszom ha sokkal nem is tudom a GYEDembol tamogatni oket de egy karacsonyi ajandekkal, egy mikulas csomaggal mindenkepp..

Remelem felreertettem ezt, mert ha nem, baratom emberileg megbuktal az fix!

2020. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, vegiggondoltam elerhetoseget megsem kerek, mert amilyen zsugori vagy, meg a vegen a te gyereked karacsonyi ajandekat vennem meg🙄 Ezzel el is koszonok.
2020. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia, mehetsz, rólad vettem példát pont annyit adok én is amennyit te :):)


Különben örülök hogy megmutatod oket havi 240 volt a lakás, és igen, 2 kerülettel arrébb a feleert is bérelhet. A következő már az lesz hogy megsajnaljuk aki nem Porschevel viszi a gyereket a suliba ? Ne már.


Még egyszer leírom hogy te is megértsd. Nem ehezett hanem havi 240 ezer forint plusz rezsi áru lakást bérelt Budapest drágább kerületében.


Különben 1 hét alatt jött a következő bérlő, O visszakapta a kauciót , a feleert bérel 50 négyzetmétert 1 gyerekkel elég, és marad pár 100e ft-ja.


Különben látod , egy Mikulás csomagot is sajnalsz :):) semmi gond , az a lényeg hogy a vagdalkozas az megy

2020. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ja, persze 240ert adsz berbe lakast, de a berlok nelkul allitasod szerint etetni se tudod a gyerekeid, plusz valakinek egyedulallo anyakent van ennyi penze lakast berelni, de hirtelen megse tudja, es nincs semmi penze😂

Nemcsak, hogy Mikulas csomagot nem mernek arra a cimre kuldeni, amit te megadsz, de meg egy darab szaloncukrot se, mert realisan tartok tole, hogyha rajtad mulik sose kapnak meg. Helyette viszont hidd el, fogok segiteni raszorulo csaladon, ahol biztos jo helyre megy az ajandekom, en nem te vagyok. De ez mar megint mas tema! Jo ejt

2020. nov. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!