Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mamahotel vagy világot látni?

Authorless kérdése:

Mamahotel vagy világot látni?

Figyelt kérdés
Jelenleg Kelet-Mo. kisvárosban élek. Itt semmi lehetőség nincs, semmilyen téren. Munka nincs, kikapcsolódási, ismerkedési lehetőség stb... sincs. 1 éve nincs munkám. Barátnőm sincs. Maradjak itt hátha összejön valami? Költözzek el Budapestre vagy külföld inkább? Ti mit tennétek? 26/F

2020. nov. 20. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Csak nem Sényőn élsz? :))
2020. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem
2020. nov. 20. 22:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen szakképesítésed van, miben tudnál elhelyezkedni. Pesten az egekben vannak az albiárak, tehát egyedül lehet, hogy ki se jönnél egy átlagos fizuból... A közeledben lévő megyeszékhelyeken próbálkoznék inkább.
2020. nov. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem most Bp-ről ment el hasonló okok miatt külföldre 400 ezret kereső gépész mérnök ismerősöm. Garzon plusz rezsire elment neki 120 plusz ugye a kaja ès élet ecetera elvitt neki még annyit, hogy 150-200 között rakott félre. Az nem is lett volna baj, de egy panel is 30 millió Bp-en. Habár szép lassan csökken végre. Ő az alapján döntött, hogy 15 évet nem spórol egy használt 50 éves panelra inkább külföldön világot lát. Építőiparban dolgozom. Sajnos a lakástámogatások jó részét elnyelte a piac. Legalábbis ahogy én látom. Egy egyedül állónak most esélye sincs semmire.
2020. nov. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
nem ecetera hanem: etcetera, rövidtitve:etc, stb.
2020. nov. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

kérdező:hajduszoboszlón laksz vagy melyik keleti kisvárosban?

szerintem egyik opció sem a legjobb de ha csak ez a 2van akkor mindenképp nem a mama hotel

2020. nov. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
én pesti vagyok, de le a kalappal és elismerésem, akik vidékről képesek feljönni és találni valami munkát, élni. Ha zavar, hogy nincs lehetőség, szerintem megéri lépni.
2020. nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6-os: Debrecen mellett lakom, sajnos Debrecen is leadta a szinvonalat az elmúlt években, olyan lett, mint egy nagy falu. Ott sincs semmi lehetőség, hiába adom be az önéletrajzot 100 helyre. A bejárást sem támogatják.
2020. nov. 21. 12:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

tudom, én is Debr.mellett lakom..és tényleg így van.. a bejárást sem támogatják plusz vissza sem jeleznek ha beadod 100helyre is. Nekem a shelltől visszajeleztek, fel is vettek, voltam pár nap és nem fizettek ki, csúnyán átvertek. Szóval ovatosan ha vissza is jeleznek..

Állitolag most a shafflernél van felvétel, férjem ott dolgozik, ajánlom neked főleg ha van ismerősöd, én megpróbálnám de nem soká cseden leszek😊

2020. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Debrecen is csak egy vidéki város, 5-10 évvel ezelőtt voltak lehetőségek de mára ez megszünt. Ebben nagyrészt az ügyvezetők/cégtulajdonosok is hibásak. Kevás fizetésért hatalmas elvárosknak kell ma megfelelni, és abból a kevés emberből is válogatnak. 1 éve nézem a lehetőségeket, de már egy adatrögzitőnek is 2-3 év tapasztalat/nyelvtudás és diploma kell, legalábbis itt Keleten.
2020. nov. 21. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!