Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi történik ha valaki egy...

Mi történik ha valaki egy hivatástudatot igénylő munkát vállal anélkül, mivel nincs más, csak a pénzért?

Figyelt kérdés

Például tanár/óvodapegadógus. Ismertek ilyet? Milyen élete van?

Mivel nyelvszakos vagyok, ami őszintén népszerű szak, így nem sok biztos elhelyezkedésem van. Tanítani nem akarok, de ha nem lesz más, rá kell kényszerüljek. Le lehet így élni egy életet? Úgy, hogy utálom a szakmámat, a gyerekeket, csak a fizetésért megyek oda?



2020. nov. 23. 09:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#8, Alap érettségin!

#7! multicégnél tanítsak angolt? azokat sem fizetik halálra, bár annyi könnyebség van, hogy nem gyermekeket tanítanak.


Amúgy gondolkodtam call centeren, stb de a csak angol oda nem elég gondolom.

2020. nov. 23. 10:30
 12/21 A kérdező kommentje:
A HR-en is gondolkodtam, de csak az angol lehet kevés.
2020. nov. 23. 10:30
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. Nem tanításra gondoltam, hanem valami egyszerű customer servicere vagy logisztikára vagy bármire, ahol angolt kell használni. Nekem rengeteg ilyen munkám volt és a munkatársaim fele mindig nyelvszakos tanárok voltak. Pl az IBM-be is az emberek fele nyelvszakos tanár. Ezekhez az egyszerű betanított munkákhoz nem kell semmilyen szakirányú végzettség, elég ha tudsz angolul és majd betanítanak. Aztán nem mindegy,hogy egy ilyen munkával keresel 3-400 ezret vagy elmész tanárnak a mai gyerekek közé 150 ezerért és még utálod is az egészet.
2020. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#13, köszi!
2020. nov. 23. 10:57
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Tanárnak, óvónőnek menni A PÉNZÉRT? Rég nevettem ilyen jót. XD

Én rajongok a tanári hivatásomért, mégis szakmát fogok váltani, mert jól tud jönni, ha van kenyér itthon.

2020. nov. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Egész nap tudnál akár fejlődni is 🙂

egy ilyen business központban.

Vonalzó se kell és lehet kapnál otthonra feladatot kapásból.

(Nyugalmazott aktivista is lehetnél, bocsi)

2020. nov. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#15, tudom mennyit keresnek, de ha csak oda vesznek fel, csinálnom kéne, mert meg kell élni. Persze remélem nem ilyen rossz a helyzet :D
2020. nov. 23. 11:24
 18/21 anonim ***** válasza:
Legyél jellemtelenítő
2020. nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
29%

Piackutató

Utánfutó bekötő

2020. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Fejlesszed még tovább a nyelvtudásodat, és legyél tolmács, fordító, vagy tanulj ki valami egészen mást. Többen mondták, hogy cukrászok lettek a diploma után, vagy itt van az a volt tv-s fiatalember, aki borász lett, és vidékre költözött, sok lehetőség van.Valami csak érdekel.
2020. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!