Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoztam de nem fizettek ki!...

Dolgoztam de nem fizettek ki! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Dolgoztam két hetet egy cégnél, munkaszerződés, minden nélkül, majd most elfelejtettek kifizetni. Be is nyújtottam rendkívüli felmondásomat tértivevényesen. Nem reagáltak semmit. Papírjaim is náluk vannak, mert elvették mondván kell a szerződéshez stb.

Mivel tudnám megfenyegetni őket hogy fizessenek?

Fizetni szerintem már nem fognak de kik azok a szervezetek akiket rájuk küldhetnék hogy többet ilyet ne merjenek? Van elég szabálytalanság náluk, többek között heti 60 óra munka.


2010. aug. 11. 09:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Munkaügyi felügyelőség. Ha van fotó meg videó, a munkáltató megszívta. Feketemunka + dolgozó megkárosítása, simán rávernek büntibe vagy 300 ezret. kérdezd meg a volt főnököt, melyik éri meg neki jobban? bünti, vagy téged kifizetni.
2010. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!