Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Válsághelyzet miatt letiltott...

Válsághelyzet miatt letiltott béremelés nem kéne mindenkire érvényes legyen cégen belül?

Figyelt kérdés

Ha egy cég arra hivatkozva tiltja le a 2021-es béremelést mert válsághelyzet van és a cég megrendelései is visszaestek, akkor ez akár még korrekt ok is lehet-na de nem kéne A_Z-ig mindenkire érvényesnek lennie?


Mert vannak akik ezzel együtt is kapnak majd emelést-az ő esetükben nincs válság és nehéz anyagi helyzet, csak a plebejusok esetében?


kicsit átlátszó ez az egész.


2020. nov. 26. 09:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
19-es szánalmas, hogy töröltetted a válaszomat, sokat elmond rólad!
2020. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

" Ha annyira nem tiszteled magadat"



hogy kell tisztelni magamat? Én azt el nem tudom képzelni azt hogy kell csinálni.

másik meg: ha tisztelem magamat arra adnak ingyen kenyeret a boltban? mert per pill ebből a helyből élek, és ha én +"kiállok" magamért és kirúgnak akkor mi lesz?

Utcaseprés? Hajléktalanszálló?

2020. nov. 26. 20:07
 23/26 anonim ***** válasza:
60%

Szerinted más hogy a fenébe lép előre az életben? Úgy, hogy tiszteli magát és mer.


A tűzzel óvatosan kell játszani, de ha jól csinálod, nem égeted meg magad. Ez nem egy lehetetlen dolog.

2020. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

" de ha jól csinálod, nem égeted meg magad"


10ből hány ember égeti meg magát és hány nem?


Jól sejtem hogy a zöme nem jól jár ha "mer" hanem még szarabb lesz neki mint előtte?

2020. nov. 27. 09:38
 25/26 anonim ***** válasza:
A cég annak emel akinek akar, ha neked a helyzet nem tetszik, felmondasz és mész máshova
2020. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#24

10 emberből akárhány megégetheti magát, ez nem egy felmérhető adat. Viszont aki pórul járt, az halad tovább, amíg nem talál egy olyan helyet, ahol nem nézik (legalább nyíltan) hülyének.


Ez nem csak munkahelyre érvényes, hanem az élet bármely területén applikálható: kapcsolat, lakóhely, barátok, kedvenc kisboltod, stb.



Miután ezt leírtam eszembe jutott: neked Stockholm szindrómád van! Ezt pszichológus tudná kezelni.

2020. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!