Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora igazság van abban,...

Mekkora igazság van abban, hogy egy multihoz bármilyen diplomával felveszik az embert? Mert elég sokan ezt terjesztik.

Figyelt kérdés

Több kérdésnél is olvastam már, hogy tanári diplomával menjen az ember multihoz, meg hogy szabadbölcsészettel meg mindennel felvesznek.

Én elég szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, nem hiszem el. Én is egy piacképtelen szakon tanulok, de kötve hiszem, hogy majd egy multihoz felvennének..

Eleve még a gazdasági, közgázos, meg talán a műszaki diplomások közt is nagy a verseny, akkor majd egy büfé-ruhatár diplomával felvennének?



2020. nov. 29. 18:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
ha SSC-rpl beszálünk akkor az állítás 100% ban igaz
2020. nov. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Irodai adminisztrátor pozíciókba lehetséges - bár nekem anno környezetmérnök diplomával ilyen helyekre nem sikerült bejutnom.


Viszont 2 fél-állami helyen voltam irodai adminisztrátor, egyik helyen konkrétan adatokat kellett összehasonlítani, javítani full manuálisan, másik helyen egy pöppet kevésbé volt horrorunalmas, de betanított volt az is.

Most külsős informatikus vagyok egy kis multinál, ahol sok irodai adminisztrátornak segítek. Hangzatos neve van a pozíciójuknak, de nem sok kreativitás vagy tanulás kell hozzá...



Attól függ, milyen típus vagy.


Ha élvezed, hogy emberek között vagy, bírod a rendszerességet, úgy am-block szeretsz dolgozni, akkor még jó is lehet neked.


Én nem bírtam az adminságot, nagyon szenvedtem és nagyon vártam a hétfőket.


De az mindenképp igaz, hogy egy admin munka nem kreatív, nem használhatod vagy fejlesztheted a képességeidet benne. Ezt viszont nem mindenki igényli.

2020. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
Felsőfokú angollal felvesznek.
2020. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
10-es, megkérdezhetem, hogy milyen munka(kör) ez?
2020. dec. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze, privatban szivesen leirom.
2020. dec. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!