Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az igazság a túlóráról a...

Mi az igazság a túlóráról a nagyobb cégeknél?

Figyelt kérdés

Azt mondják hogy ne pályázzak nagy céghez, mert elvárják, hogy egy héten többször bent maradjon a dolgozó akár késő estig is, ami mellett folyamatos stresszben telnek a napok.


Ha ez így van, akkor mi van a magánélettel? A gyerekes dolgozók gyerekeit ki hozza el az intézményekből, ki látja el őket esténként? Mikor vásárolnak, pihennek, járnak sportolni, társaságba az emberek? Nem égnek ki? Nem sokallnak be az állandó túlórázástól? Kik azok, akik ezt bírják? Ha ennyire sok a munka, miért nem vesznek fel több dolgozót?


2018. nov. 11. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Tul tag fogalom. Milyen terulet, milyen ceg?


A nagy ceg ahol en dolgozom nem is kernek tulorat hanem amikor sok a munka felajanljak, hogy be lehet menni tulorazni de nem kotelezoen.

2018. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pl. IT cégek, mobilszolgáltatók, bankok, gyógyszercégek, autógyárak.

Csak úgy általánosságban érdekelne, nem konkrét területre vagyok kíváncsi, de ha tud valaki olyanról, hogy egyik területnek túlóráznia kell míg a másiknak nem, az is érdekel.

2018. nov. 11. 14:17
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Minden cégnél és munkakörnél más a szokás, nem lehet általánosítani.
2018. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Az elmúlt 6 évben 3 multinál dolgoztam irodai munkakörben, sehol sem "várták el" túlórát és elrendelni sem nagyon emlékszem, hogy valaha elrendelték volna. Olyan természetesen volt, hogy önként tovább maradtam befejezni egy feladatot.
2018. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Én is dolgoztam pár multinál az elmúlt 5-6 évben, nagyon ritka volt a túlóra, és akkor se kellett kötelezően mindenkinek bent maradni. Új projekt indulásánál úgy 1-1,5 hónapig szinte minden nap tovább maradtam 1-2 órát, a közvetlen kolléganőm talán ha kétszer egy hónapban.
2018. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Kérdező,


akik ezt mondták, nem mondanak teljesen igazat.


Én is gyakran bent vagyok tovább, viszont pénteken már kettőkor lelépek.

Rugalmas munkaidőben vagyok a rendszer nyilvántartja a túlóráimat, ha van elég a pufferben, akkor akár egész napokat is lecsúsztathatok.


Nálunk projekt alapú a munka és a mennyiség hullámzó.

2018. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyit, még hozzá tennék.

Én kis céghez nem mennék, azért, mert ott nem divat a rendes bejelentés, nem divat a túlórák kifizetése.


Továbbá, kisebb cégnél, nincs lehetőség szakmai fejlődésre,előrelépésre, ott csak egy helyben toporognak az emberek.

2018. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, szerintem pályázni mindenképp megéri, az ilyen nagy cégeknél általában 6 hó a próbaidő, ami neked is egy könnyebbség, mert könnyedén kiléphetsz. Egy félév alatt pedig csak kiderül, hogy mennyi az “elvárt”, kifizetetlen túlóra. Ha pedig minden rendben van, lett egy szuper helyed. 😊
2018. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Én is nagy cégnél vagyok.

Egyszer mérték fel, hogy ki túlórázna egy fontos munka miatt. Mivel senki nem jelentkezett, ezért elrendelték.

Túlórát nálunk nem fizetnek, szabadidőben kapjuk meg.


... és nem szoktam bent maradni határidős esetén sem, mivel annyi a meló, hogy képtelenség bármiben is tartani a határidőt. Ennyi erővel nem is kéne soha hazamennem... :)

2018. nov. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
IT ban dolgozom, csak multinál voltam eddig 3,5 éve dolgozom, sose túlóráztam egy másodpercet sem
2018. nov. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!