Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem bírom a munkámat elviselni...

Nem bírom a munkámat elviselni, felmondjak?

Figyelt kérdés

Ügyfélszolgálaton dolgozom, naponta hívnak megalázó stílusban, sértegetnek, a policy miatt nem védhetjük meg magunkat, tűrni kell ezeket.


Nem bírom más elviselni, már a szabadnapom is a depresszióról szól, stresszes vagyok, ideges.


Már két hónapja keresek új állást, de most alig van, és nem tudom, mikor lesz jobb a helyzet a vírus miatt.

Bónusz, hogy babát tervezünk, a stressz miatt egyelőre nem jött össze, emiatt (is) váltanék, és nagyon nem lenne jó, ha 0 gyedem lenne, mert épp nem lenne állásom. De ebben a mostaniban meg nem jön össze.


Nem tudom, mit csináljak... mondjak fel a helyzetemben?



2020. dec. 3. 16:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
40 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Cégen belül nincs lehetőség átmenni máshova?
2020. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos nincs, ezt a kört már lefutottam az illetékesekkel. Eleve ritkán írnak ki mostanában új helyeket, és egy ügyfélszolgálatos semmihez se elég tapasztalt.
2020. dec. 3. 16:34
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

Szia. Első vagyok. Én is hasonló helyzetben voltam 10 évvel ezelőtt. Stresszes volt a helyem, így valtottam. Utána nem sokkal osszejott a lányunk is. 😉


Válts, picit dolgozd be magad, nyugodj meg, és jöhet a baba.

2020. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy, ez megnyugtató! Sajnos ami miatt feltettem a kérdést, hogy jelenleg nem találok állást, mástól is hallom, hogy nehéz. Erre a mostanira viszont az egészségem és a családunk megy rá idővel.
2020. dec. 3. 16:43
 5/26 anonim ***** válasza:
2020. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
"naponta hívnak megalázó stílusban, sértegetnek, a policy miatt nem védhetjük meg magunkat" - Én pozitívabb hozzáállást javasolnék, lazábban kellene felfognod...
2020. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
#6 köszönöm, ez nagyon jó ötlet, mert akkor tudnék még maradni. De hogyan tudnám lazábban felfogni?
2020. dec. 3. 17:44
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Ha Te is akarod, akkor idővel megedződik az ember.

Tudni kell az ilyen típusú embereket is kezelni, és mégis nyugodt, nem visszaalázó stílusban válaszolni, intézni az ügyeiket.

Tudom, mert én is hasonló körben forgok, ma már a legbunkóbb ügyfeleket is úgy intézem, hogy "kezit csókolommal" távoznak.

Ehhez mondjuk kaptunk sok-sok stesszkezelő tréninget, ahol ezeknek a lelki és pszichés oldalát taglaltuk. Nagyon sokat segített, hogy megértettük, mi megy végbe valakiben, amikor a legnagyobb ellenségét látja benned és csak Te vagy ott fizikailag, akin "ütni" tud, pedig nem Te vagy a valódi cél.


Azóta laza vagyok, mint a rigalánc, de nem érdektelen az ügyfél felé.

2020. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
65%
Fizetés mennyi? Ezen múlik az egész.
2020. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

#6 vagyok, jól lepontoztatok :)


"De hogyan tudnám lazábban felfogni?" - Én azt nem értem, miért nem fogod fel alapból lazán... Én sosem dolgoztam ilyen területen, csak suliban készítettem ki a tanárokat (legalábbis nekik engem nem sikerült).


A napokban egy postás haverommal futottam össze, épp értesítőt írt, miközben egy csaj cirkuszolt vele (céges levél jött, de a cégnek nincs lánya, így a csaj nem vehette át), mindegy, már előre röhögtem amikor megláttam, majd beszóltam: "Új barátnőd van?!"

Ekkor a csaj mégjobban cirkuszolt, majd közölte: "Ezért panaszt teszek a főnökénél!"

A haverom: "Azt jól teszi! 5-ig vagyunk nyitva, maszkot vigyen!"


Hozzáállás kérdése...

2020. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!