Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért ennyire bunkók azok...

Miért ennyire bunkók azok akik betanítják az újakat,? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem rég kezdtem operátori munkába, a felvételnél elmondtam, hogy nem dolgoztam ilyen helyen, nem szereltem és nem csomagoltam sosem, más területeken dolgoztam, ha van lehetőség betanulásra szívesen elvállalom a munkát. Felvettek, gondolom nagyon kell az ember, mert hármunkat vettek fel és kb. kétszer telefonáltak még az állásinterjú miatt. Első napok jók voltak egy értelmes, intelligens, viselkedni tudó diplomás ember mellé kerültem, aki türelmes, kedves volt és a szerelés részt elmagyarázta, korrektül elmondta mi hol hány méter, jó volt akkor a benyomásom. De aztán átkerültem egyik nap a csomagolós részre, ahol meg egy undormány nőszemély "tanított" be, aki már az első perctől kezdve bu.nkó stílusban beszélt és lekezelő volt, a mellettünk lévővel is ocsmány módon viselkedett, aki szintén új kb. 1 hónapja van itt, 1 dologra rákérdezett máris lehurrogta, hogy ő ezt már elmondta meg ilyenek, ne kérdezzen, én csak néztem döbbenten, majd teljesen bestresszeltem magam az egészen és kb e miatt már képtelen voltam a koncentrálásra, mert azon voltam, hogy most elküldöm a jó k...a anyába és kilépek és haza megyek afenébe, alig bírtam magam vissza fogni, kezem remegett már az idegtől, így képtelenség betanulni. Olyan ideg voltam már hogy 2 papírt letettem és fél perc múlva nem tudta hol van és ott volt kb. a szemem előtt. Elképzelhetitek! Aki ilyet már megélt, mit csinált? Be tudott ilyen helyen tanulni? Vagy kiléptél? Én már vagy kb. 20 éve nem voltam ennyire ideg, hogy remegjek tőle, ha ez lesz akkor mire számítsak? Tönkre megyek idegileg vagy mi? Hogy kerüljem el az ilyen alakokat, ha mellé osztanak be? Kényszer az egész 12 órában?



#betanítás #bun.kók
2020. dec. 20. 13:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pont ilyen a közvetlen főnököm is. Lenéz, folyamatosan sérteget és minden felelősséget igyekszik másokra tolni. Én úgy kezelem, hogy mindig amikor segítséget kérek tőle, úgy tüntetem fel, mintha tanácsot kérnék. Az emberek imádják bebizonyítani, hogy okosabbak nálad, ezért többnyire elmondják, mit hogyan kell csinálni. Ha nem, akkor kérdezz meg más kollégákat (addig menj, amíg meg nem tudod a választ).


A sértegetést meg ne vedd a szívedre, mert az az ember, aki így bánik másokkal, hosszútávon úgysem fejlődik. Én 1 év alatt mindent megtanultam a főnökömtől, amit lehetett és most másfélszer annyit keresek, mint ő.

2020. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsére nem a közvetlen főnököm, még csak az kéne, ki is léptem volna akkor már az is biztos. Ez egy szintén egyszerű operátor csak taj paraszt. Mástól kérek majd segítséget
2020. dec. 27. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!