Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmák valók egy...

Milyen szakmák valók egy introvertáltnak? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Nyelvszakon vagyok, főleg ilyesmiben gondolkodtam hogy fordító, HR-es, receptciós, SSC-s, szoftvertesztelő egy multinál, esetleg kitanulnia webdizájnt vagy ilyen ITs szakmákat. Mi a véleményetek?

2021. jan. 6. 10:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

A fordító ül a gépnél és egész nap fenekel.

A tolmács már mozgalmasabb.

2021. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Pont ezt jelenti az introvertált hogy szeret egyedül lenni és nem igazán szereti a mozgalmas dolgokat... :-)
2021. jan. 6. 10:19
 3/24 anonim ***** válasza:

A szoftvertesztelőhöz nem nyelv szakon kéne lenned és nem is annyira antiszoc meló az, mint gondolnád.


A HR az full az emberi kapcsolatokra épül..

2021. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Szoftvertesztelőnek betanítják az embert multik ha jól tudom. Nem vagyok teljesen antiszoc csak zárkózott, szégyenlős (új emberekkel).
2021. jan. 6. 10:29
 5/24 anonim ***** válasza:
A tesztelő jó lehet, de ahhoz sokat kell tanulni még pluszban. Az SSC jó lehet, de ott általában a helpdesken kezd az ember, ahhoz kell egyfajta nyitottság. Én nagyon intro vagyok, nagyon fárasztó volt. A HD, de ki lehetett bírni azt a két évet.
2021. jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
HR, recepciós semmiképpen sem ajánlott. A többi oke lehet, ha tényleg csak háttermunkát bíznak rád, mert ott is van azért sokszor interakció másokkal.
2021. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Pszichológushoz kezelésre, majd újra gyakori.
2021. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#7 ez nem mentális betegség. Ülj le egyes!
2021. jan. 6. 12:36
 9/24 anonim ***** válasza:

Lehet kérdező, hogy összekevered az introverziót a gátlásossággal.

Az introvertált inkább befelé forduló, szeret és jól tud egyedül lenni.

De nem jelenti azt, hogy szégyenlős, vagy kerüli az embereket.


Sokáig én is ezt hittem, és ezzel takaróztam. Ma meg már önbizalomtréner vagyok, és személyes konzultációkat tartok emberekkel.

2021. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#9, én inkább introvertált vagyok. Sok barátom van, buliba is eljárok de mondjuk 1 óra múlva megunom, haza akarok menni egyedül lenni. Tipikus intro-s jellemvonás.
2021. jan. 6. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!