Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmák valók egy...

Milyen szakmák valók egy introvertáltnak? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Nyelvszakon vagyok, főleg ilyesmiben gondolkodtam hogy fordító, HR-es, receptciós, SSC-s, szoftvertesztelő egy multinál, esetleg kitanulnia webdizájnt vagy ilyen ITs szakmákat. Mi a véleményetek?

2021. jan. 6. 10:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Elég sok introval dolgozom, én is az vagyok, tapasztalatból mondom. Lehet, hogy nem az introvertáltság okozza, hanem valami, amivel gyakran együtt jár. De elég gyakran van így.
2021. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#21

Sötétben tapogatózom a kollégáidat vagy ügyfeleidet illetően, de az gyakori, hogy gátlásos emberekre rásütik az introvertált bélyeget. A gátlásosság pedig könnyedén lehet akadálya az EQ megfelelő kifejlődésének.

2021. jan. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan vagy, mint aki kapott egy kalapácsot, és onnantól mindent szögnek lát.
2021. jan. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Az intro-soknak épphogy mély empátiás érzékük van. Mással keveri a kedves válaszoló.
2021. jan. 7. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!