Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kerestek mostanában...

Mennyit kerestek mostanában Covid idején? Mit dolgoztok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 20:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
34%

Végig olvasva ezt a topicot....

Nekem csak egy valamin akadt meg a szemem.

Ugye mint mondottáttok sokan kerestek jól,vagytok diplomások stb.

De akkor miért csak az elkeseredettség,fájdalom,irigység, sugárzik a magyarból?

Miért panaszkodik mindig az ország nagyja hogy kevés a pénz?

2021. jan. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
43%
4 te vagy a hisztis válaszoló mi?
2021. jan. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
32%
Ja itt mindenki csilliárdos. Értjük. Egyre jobban értjük..... O-kééééé :DDDD
2021. jan. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
40%
Nem irigyek vagyunk hanem haragosak.....Ha titeket látunk.....különbség......
2021. jan. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
23%
41 Pontosan. Ezek csak szeretnék ha irigykednénk rájuk. Kell a lóvé rákgyógyszerre mi? Vagy valami hasonló.... Mer ugye nyilván érzitek hogy nem vagytok boldogok... Lassan esélyes lesz valami betegség....
2021. jan. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
35%

45

Tehát ha jól értem akkor az iylen kérdésekhez csak oylanok válaszolhatnak akiknek alacsony a fizetése, hogy mások jól érezzék magukat? És ne a kérdésre írjuk le a választ.

2021. jan. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
28%
Nem hiszem hogy a vírushelyzettel összefüggésben a nagy pofa az elsődleges. Tudod mikor nem szrsz az asztal közepére pedig épp kell. Ha valaki lepontoz valószínű abba a 90 %-ba tartozik bele, akiknek nem lett jobb a helyzete a vírus miatt. Ha valaki erre irigykedést mond, hát na. Nem a fizu mértékével van a gond... hanem az egész stílussal.
2021. jan. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 gali2 válasza:
35%

Az igen, milyen jól keres itt mindeni,az én városomban ahol lakok 20/F

a max amit hazaviszel villanyszerelőként 210k nettó-ban, asztalos műhely vezetőként meg 220 netóban- esetleg. Haverom Emag-raktárban 12 órázik minden nap éjszaka, néha vasárnap is bent van. ő hazavisz 270-akár 300 netóban, aztán van neki egy általánosa meg egy bolti eladó szakmája vagy mi.

2021. jan. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
34%

Én is végig olvastam a válaszokat, de nem láttam semmilyen kifogásolható stílust a jól keresők válaszaiban (a gépkezelős nyomorultat ne vegyük figyelembe). Teljesen normálisan írtak emberek, mindenféle sértegetés nélkül. Erre a másik oldalról meg ilyenek jönnek, hogy "haragosak vagyunk, ha titeket látunk", "esélyes lesz valami betegség" meg "baj van az egész stílussal". Miért kell nektek, hogy ennyire görcsöltök ezen, hogy rendesen idegbe jöttök, ha láttok egy jobban keresőt? Ettől jobb lesz nektek?


Ha valaki dühös a Mészáros Lőrinc féle szégyentelenekre azt megértem, de az ide hozzászóló jól keresők nem a ti zsebetekből lopják ki a pénzt, megdolgoznak érte ők is. Azért nem őket kell hibáztatni, hogy a munkájukat többre értékeli a piac.

2021. jan. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem én sem, hogy miért kell lepontozni azt, aki jól keres. Én írtam a 7 számjegyűt (egyetemi tanár + tanácsadó vállalkozás), mert ez a valóság. A napidíjam 29 éves korom óta 400 EUR, ritkábban 450. 8-10 ilyen nap havonta megvolt tavaly. Több munkát nem is vállalok. Ha kell lefotózhatom az elmúlt 2 hónap számláit, mint egy korábbi válaszoló.:)

De ezért 10 évet tanultam és építettem a kapcsolataim, többek között külföldön is.

2021. jan. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!