Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kerestek mostanában...

Mennyit kerestek mostanában Covid idején? Mit dolgoztok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 20:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
62%
A 63 épp nem értelmiségi, vagy megint töröltettetek mindent? Milyen dzsungel közepén makog? Fogadjunk ennyi emlékképed van a történelemről hogy volt valami dzsungel, majmok, most meg vagy te, mint remekmű.
2021. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
64 nem kell ahhoz bizonyos származás hogy a felkapaszkodott pazarló szarokról azt gondoljam rettegve védik a jó ottójukat meg a színvonalukat. Nem kell ahhoz semmiféle származás. Pofa kell hozzá, meg a lélek hiánya.
2021. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
47%

Megint kiderült, hogy csak a talicskázás a munka, mindezt egy olyan felületen, amihez kellettek fejlesztők, hálózatüzemeltetők, dizájnerek, meg egy csomó másik ember, aki nem talicskát tol. Olyan eszközökről, amihez kellettek mérnökök, fejlesztők, dizájnerek, pénzügyesek, munkaügyesek, irodavezetők, fordítók, tanárok és egyetemi oktatók, akik kitanították a felsoroltakat, estébé.

Semmi gond nincs a fizikai munkával, de ne gondoljuk már, hogy csak az a munka.

2021. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
62%
Megint csak igazolta a gépbeállító troll az 51est.
2021. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
68%
#72 a felkapaszkodott nálad miért számít szitokszónak? Hogy valaki megdolgozott azért, hogy a csúcson legyen? Én aztá nnem védek semmit, ami azt illeti, egyetemen tanítom amit csinálok, mert több jó szakemberre lenne szükség, aki értelmes dolgokra használja a szakértelmét, kreativitását, és tudását. Ja, hogy emellett nincsenek megélhetési problémáim, neked pedig igen, arról én nem tehetek. Ha megélhetési gondjaim lennének, hidd el van B, C, és D terv is, de egyiknek sem része hogy azokat sározzam akik kompetenciával és szorgalommal kiemelkednek.
2021. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
14%
74: Te pedig az ostobaságod igazoltad ismét.
2021. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
15%

Nem gondolja senki hogy a talicskázás a munka, de remélem sejted hogy a gazdagok többsége nem a diplomájával kereste a pénzét.

Felsoroljak neked 30 olyan diplomás felelős foglalkozást, akik nem informatikusok, nem közgazdászok, bár ugyanannyit tudnak, de nem verik a nyálukat mert nem felkapott a szakma? Be is fejezhetjük a diplomás=gazdag eszmecserét, mert téves.

2021. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:

Csak hogy én is hozzászóljak eme "intelektuális" csatához.


"Be is fejezhetjük a diplomás=gazdag eszmecserét, mert téves."


Senki se állította, hogy aki diplomás az gazdag. De tatisztikailag ha valaki diplomával rendelkezik akkor nagyobb valószínűséggel keres jobban a nagy átlagban. Van aki kétkezi munkával is jól keres sé van a ki diplomával rosszul. De megint azt fejeltitek el, hogy átlagban jobban megéri a diploma.

Egyébkétn sok olyan munkahely van ahova nem is kell szakami végzettség, csak annyi az elvárás, hogy valamilyen diplomád legyen. És ezek azért jobban felviszik a fiztéseket. Pl ssc-ben sok olyan van ahol fizetnekilyen 280-300 nettót Pesten kezdőként. És itt elvárás a diploma.

2021. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:

41 -es ként válaszoltam.

Nekem egyik félhez sem érdekem tartozni,de mint mondtam,egyfolytában ömlik ,hogy az emberek Magyarországon egyre jobban élnek és keresnek,kevesebb munkanélküli bla bla

Viszont a nép sír.

Akkor?


Abban is egyet értek,hogy a kevésbé jól kereső emberek ha irigyek is,ne szitkozódjanak.


Én nem keresek rosszúl de nem is éltem soha Magyarországon.

2021. jan. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
Akkor nem is értem miért írsz magyar oldalakra.
2021. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!