Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kerestek mostanában...

Mennyit kerestek mostanában Covid idején? Mit dolgoztok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 20:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:

Én sem értem hogy miért veszel külföldi termékeket, miért mész külföldre nyaralni, miért olvasgatsz nézegetsz külföldi fórumokat, én sem értem ám !

Azért az már durva hogy az élő fába is bele akartok kötni.

Ezért mondtam hogy savanyú borkák vagytok irigyek és még sorolhatnám de mindegy nem vitatkozom veletek.

2021. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim ***** válasza:
Mire is vagyunk irigyek? Hogy elhagytad a hazádat? Arra irigynek is kell lenni bizony, hősies tett.
2021. jan. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim ***** válasza:

Atya világ.

Nem,nem arra.

Csak. Fura,ahogyan lenéztek mindenkit,beszólogattok.

amiért én csodálkozom.


A beszólásodért meg pláne.

Mint ahogyan irtam SOHA nem éltem Magyarországon.

Nem értem miről hadoválsz,hogy mit hagytam el.Lehet debil vagy

Tehát most paraszt leszek én is,leereszkedek egy tajiga toló paraszt szinnyttyére hogy ércsé nem magyarba pottyantottak ki oszt ezé nem is kellett elmennem onnan.


Most feltettem a kérdést magamnak,hogy hogyan us lehetne vitatkozni vakakivel ha fel sem fogja ,hogy a másik mit mond....

2021. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 anonim ***** válasza:
Akkor aki kipottyantott ő volt a hazaarulo. A lényegen nem változtat.
2021. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!