Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kerestek mostanában...

Mennyit kerestek mostanában Covid idején? Mit dolgoztok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 20:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
73%
Azért pontozzák le, mert van egy igen széles réteg, ami szerint nem munka, aminek nincs kézzel fogható eredménye. Anyám is ilyen, ki is tagadott, mert szerinte semmirevaló értelmiségi vagyok, nem egy tisztességes gyári munkás. Az ilyenek csalásként élik meg, hogy ilyen munkával az ember pénzt kereshet, pláne hogy ennyit.
2021. jan. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen. Értelmiségi munkából nem tartasz el egy családot az biztos.
2021. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
0%
49: te vagy a nyomorult te ratyi
2021. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
50%
52: pedig pont ezt teszem.
2021. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
68%
@52 Minden villamosmérnök, fogorvos, szinkrontolmács, vállalati középvezető, programfejlesztő, nőgyógyász és ügyvéd arról álmodozik, hogy milyen jó is volna kapálni, végre el tudnák tartani a családjukat.
2021. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
0%

"52: pedig pont ezt teszem."


Nem, nem ezt teszed. Abból a pár papírdarabból amit a komoly szellemi munkádért kapsz megveszed azokat az árukat, termékeket, akik olyan emberek állítottak elő, akik kétkezi munkával képesek voltak olyan javakat előállítani, melyek az életvitelhez szükségesek pl. élelmiszer, ruha, tisztálkodási szerek, stb. Ezeket nem te állítottad elő, te csak a boltok polcairól ezeket leszedted elkészült állapotukban. Szellemi munkából kifolyólag elég nehezen készül kenyér vagy tej. Úgyhogy ez az eltartási képzelgésed addig állja meg a helyét amíg a boltok nyitva vannak.

2021. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
0%
55: Ha már példálozol, akkor legalább a fogorvost meg a nőgyógyászt ne vetted volna bele a felsorolásba, hiszen ők valóban hasznos és kézzelfogható munkát végeznek a többivel ellentétben.
2021. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
67%
2021. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:
19%
Tegnap még 3 pipám volt, ez az oldal egyébként milyen tulajdonban van? Emiatt a kérdés miatt amelyben néhány magas keresetű hozzáállásával elégedetlenkdtem, rögtön kb 60 %-ról kb 20%- ra ugrottam, pedig előtte vagy 2 hónapig 60 volt..... Hmmmm...... Érdekes összefüggés........
2021. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
83%

56: engem azért megnyugtat, hogy vannak még ilyen segghülye emberek. Addig biztosan megkapom azt a pár papírdarabot. Mert ha én nem tudnám kifizetni, akkor nem lenne miből fizetést adni annak, aki megcsinálja. Pénz nem terem a fán, kiscsillag. Legalábbis azoknak nem, akik nem bérpapírt hamisítanak.


A másik, hogy a szellemi termék is termék. De nem várom, hogy a csórányméretű agyaddal ezt felfogd. Pont azt írtam le, hogy a hozzád hasonló egysejtűek ezt sosem fogják megérteni. Köszönöm, hogy illusztráltad is.

2021. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!