Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért ilyen nehéz ma Magyarors...

Miért ilyen nehéz ma Magyarországon álláshoz jutni?

Figyelt kérdés
Hónapok óta próbálkozom, rendre elutasítanak vagy nem válaszolnak pedig bármit elvállalnék. Pályakezdő 20 éves vagyok, érettségivel..

2021. jan. 7. 18:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

@10:08


Én csináltam nem is keveset, azért tudom hogy milyen...

2021. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy nincs segély? Mindig a külfölddel jöttök, Románia, Szerbia is az, nem sokkal jobb ott sem ám a helyzet, nem csak nyugat EU a külföld! és nem csak Hollandiához, meg Dániához kéne hasonlítani a dolgokat. Én Mo.-on 3 hónapra kaptam segélyt, 1 év munkaviszony kell hozzá, ha nem vagy leszázalékolt és nincs 1 év munkaviszonyod nincs mire fizetnie az államnak. Ez van, amikor én is befejeztem a sulikat én sem kaptam a semmire segélyt, csak a TB-m lett elintézve az önkormányzaton keresztül. Azon kívül semmi, mert nem járt, mert nem volt munkaviszonyom és évekig nem tudtam sehol elhelyezkedni.
2021. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!