Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A gödi Samsungnál milyen a...

A gödi Samsungnál milyen a komolyabb szellemi munkákban dolgozni?Fizetés milyen?

Figyelt kérdés

Elég jó pozíciókat kínálnak a Samsungnál.

Mennyire jók a fizetések ott, mondjuk az autóiparhoz képest?



Azért nem kattintok egyből a jelentkezés gombra, mert van egy kis előítéletem amiatt,hogy dél-koreai a cég, és szeretnék minél több információt gyűjteni róla.

Dolgoztam már amerikai, holland multiknál, jelenleg németnél vagyok, mindegyiknek volt illetve van egyfajta karaktere, vállalati kultúrája.


Az ázsiai vállalatokról, mint Suzuki,Samsung,Hankook meg nem hallani jókat a munkavállalók jogait, megbecsülését tekintve.



2021. jan. 16. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
minimális fizetés
2021. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas, a többség nem is nagyon húzza 1-1,5 évnél tovább. A bért nem tudom, én napi kapcsolatban vagyok velük. Én azt mondom, hogy amíg bármi más esélyed van, addig ne akarj dél-koreainak dolgozni. Még partnerként is borzalmasak, nem hogy munkaadóként
2021. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én jelentkeztem hozzájuk folyamatmérnöknek tavaly. Bruttó 550 a fizu, nincs alkulehetőség. Ez nem túl sok, sőt, kevés, elengedtem. Egy volt kollégám dolgozott ott fél évig folyamatmérnökként. Higiénia és kultúra nem létező fogalom, a koreai főnökök lekezelőek, rengeteg a román, ukrán vendégmunkás, a gyártócsarnok mocskos, büdös, alpári, undorító, a wc fülkékben nincs wc deszka mert az ukránok felguggolva végzik a dolgukat és összetörik. Túlóra ellenben van, azt állítólag kifizetik. Fél-egy-másfél évnél többet valóban nem sokan dolgoznak ott, hatalmas a fluktuáció, azért van szinte minden pozícióban folyamatosan felvétel mióta kinyitott a gyár. Ha a fizetés számodra megfelelő és munkád során nem kell semmilyen szinten jelen lenned a termelésben, egy interjút megérhet. Ha termelés közeli munkába jelentkeznél, vagy csak kicsit is érinti a munkád a gyártó részleget, kerüld. Nagy ívben.
2021. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 gyakorlatilag mindent elmondott, amiket én is hallottam róla, édesanyám egyik volt kollégája dolgozik ott, ősszel mikor állást kerestem ő beszélt le róla, hogy oda nehogy jelentkezzek, mert higyjem el, hogy azt nem kívánom ami ott megy :D
2021. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!