Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek nyáron tudok majd...

Szerintetek nyáron tudok majd informatikai munkát már végezni?

Figyelt kérdés

Most vagyok 1.féléves egyetemista.

Infós alapszakon vagyok. Most majd a 2. félévben tanulunk is már programozni. Melette lesz még hálózatis tantárgyunk (olyan kurzust vettem fel, ami 2.féléves és ha elvégzem, akkor kapok egy CCNA-s papírt)


Most egyetem mellett csinálok Udemy-n egy Python-os kurust és szerintem nyárig megpróbálok még egyet elvégezni. Hosszútávon Data Scientist lenne a terv, szóval lehet egy olyan kurzust veszek majd Udemy-n ha a mostani Pythonossal végeztem.


Szerintetek 2021 nyarán már tudnék szakmán belül(nem feltétlenül Data Scientist) dolgozni? Valami gyakornoki munkát szívesen végeznék, de nem tudom, hogy elegendő lenne a tudásom hozzá.


Ha igen, akkor fizetésre mekkorára számíthatok szerintetek?



2021. jan. 16. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, elegendő lenne a tudás.
Nem lenne elegendő.
21 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
CCNA-as papírt nem fogsz kapni, csak ha levizsgázol.
2021. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!