Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Audi fizetés gyakornokként?

Audi fizetés gyakornokként?

Figyelt kérdés

Azt írják a kezdő fizetés 240 000, ebből mennyit kell adózni gyakornokként, ha még egyetemi hallgató vagyok?

Annyit mint bárki más? Ugye a diákmunkáért csak 15%-ot kell, de ez már nem számít annak?

Főleg jövőre mennék az Audiba, és ugye a kormány az adómentességet is ígéri.

Hozzáértő válszt köszönöm.



2021. jan. 18. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rendes adózás szerint megy, ugyanúgy levonják a járulékokat, így nettó 160 a kezdő bér. (Itt dolgozom)
2021. jan. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, irnál kicsit a munkakörnyezetről? Hány nap munkáért kapsz ennyit? Szombaton is lehet menni esetleg? És milyen területen vagy?

Köszi.

2021. jan. 19. 08:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez a 160 ezer az alapbér, ez heti 40 ledolgozott óra után jár (fél óra fizetetlen kajaszünet, ha jól emlékszem), ha ennél kevesebbet mész, akkor időarányosan annyival kevesebbet kapsz. Én ahogy kiszámoltam ez egy kb 1000 ft nettó órabérnek felel meg, én ezzel szoktam kalkulálni. Általában 3-4 napot tudok menni suli mellett, így kapok 120-140 ezer közt. De sokszor nem nyolc órát vagyok bent, hanem többet, egy nap max 12-t lehetsz. Szombaton csak akkor lehet menni, ha munkanap ledolgozás van, gyakornokként nincs túlóra és éjszaka (6-22-ig lehetsz bent hivatalosan a gyár területén).

A gyakornoki melók nagy része nem túl bonyolult, különböző adminisztrációs feladatok, meg a mérnökök segítése, annyira nagy felelősséggel nem járnak ezek a munkák, de ha érdeklődő vagy sokat tudsz tanulni ott. Én szeretek itt dolgozni (motorgyárban dolgozom) , mert sok újat láthatok, közvetlen a legtöbb ember, meg jó referencia lehet a későbbiekben.

2021. jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!