Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet kitörni a mélysze...

Hogyan lehet kitörni a mélyszegénységből?(31 évesen nincs ingatlan és csak 7 millió forint megtakarítás)

Figyelt kérdés

#szegénység #szegény #nincstelen #alsóréteg #féligkoldus
2021. jan. 21. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
100%
A nyomorból nem kellett kikerüljek, mert tulajdonképpen soha nem is éltem abba. Ez csak egy kis része a dolognak, de mindenféleképpen szerintem megindító volt látni olyan embereket, akik ténylegesen elég rossz körülmények között élnek még sem azon agonizálnak egész nap hogy most 500Ft vagy 50 millió van a zsebükbe, hanem élik a mindennapjaikat. Sőt olyat is láttam aki olyan helyzetben él, amit már tényleg akár lehetne szegénységnek nevezni (lakhatatlannak minősített ingatlanban) ő még is egy jó kedélyű derűs jó fej fickó, aki teljesen összhangban van a saját életével. Mert vannak ilyen emberek is.
2021. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen kérdésnek mi értelme? Semmit nem akarsz változtatni az életeden, 0 pénzügyi érzéked van, felesleges dolgokat művelsz
2021. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 A kérdező kommentje:

Utolsó nem tudod értelmezni?

Hogyan lehet változtatni a rossz anyagi helyzeten? Erre irányul a kérdésem.

Természetesen nem párnacihában tartom hanem biztos befektetésként állampapírban, szóval 0 érzéken vitatkoznék.

2021. jan. 21. 21:26
 24/72 anonim ***** válasza:
89%
0 pénzügyi érzéked van, mert képtelen vsgy úgy spórolni, hogy költesz is, csak úgy vsgy képes erre, hogy inkább nem is veszel semmit, aztán meg rinyálsz, mint egy kislány. Butuska vagy még
2021. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 A kérdező kommentje:

21

Igen én is élem a mindennapjaimat, nyilván a szegénységben is lehet szépséget találni, és nyilván nem szoktam erről beszélni élőben senkinek mert minek. Ők is szegények akinek megvan az örökölte és azt forgatja.

2021. jan. 21. 21:34
 26/72 anonim ***** válasza:
90%
Csak te nem vagy szegény.
2021. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
87%
Mi értelme bugyuta kérdéseket feltenni? Úgyis mindenki tudja, hogy játszod az agyad
2021. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
90%

Lóphaszt nem tudsz a szegénységről, kisfiú. 18 évesen menekültem el otthonról azzal az egy ruhával, ami rajtam volt. Onnan nehéz elindulni.


Egy dologgal lehet kitörni: tanulni kell. Nem egyszer, valami szart, csak hogy legyen. Hanem folyamatosan. Küzdeni, és nem állni meg semmilyen akadály miatt.

2021. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy visszajáró troll.
2021. jan. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
100%

Mélyszegénység? Ugyan már! Ne röhögtess! :D


Én látok napi szinten mélyszegénységet. Egész hétre egy csirkeláb a 30 éves hűtőszekrényben, havi minimális bevétel (20 ezertől 40 ezerig), ami pedig télen fűt, az kizárólag a nagykabátod. Na ez a mélyszegénység...

2021. jan. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!