Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon buta és tanulatlan...

Nagyon buta és tanulatlan emberek hogy kerülnek multinacionális cégek felsővezetésébe?

Figyelt kérdés
Vidéki nagyváros, nemzetközi cég telephelyén a vezetőség nem rendelkezik felsőfokú végzettséggel. A pénzügyi, és a HR vezetőhöz tolmácsok járnak, mert nem beszélnek középfokon sem idegen nyelveket.Ez két, negyvenes nő, vagyis még a diplomamentés előtt szerezhették a végzettségüket. Ami megkövetelné a nyelvtudást-de nekik még alapfokon sem megy semmilyen idegen nyelv sem. Hogy értek el ezek az emberek vezető pozíciót ilyen nulla háttérrel? Mennyire lehet komoly ez a cég, érdemes egyáltalán szóba állni velük?

#kóklerek?
2021. jan. 30. 22:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
71%
Nem kerülnek
2021. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
65%
Mese...
2021. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:
De igen, kerülnek.
2021. jan. 30. 22:24
 4/63 anonim ***** válasza:
62%
Írd le a cég nevét!
2021. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
82%
Balázska legújabb próbálkozása...😂😂😂
2021. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy.
2021. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
Állásinterjún voltam. Nem tesztelték a nyelvtudásom, mert nem tudtak idegen nyelveken megszólalni. Elvileg a tolmácsra vártak :D aki nem jött, mert más dolga volt az üzemben. Egyik feladatom a HR vezető csaj és a pénzügyes főnök idegen nyelvi támogatása lett volna. Akik ezek alapján nem tudtak volna idegen nyelveken egy szót sem kinyögni. Kérdés, hogy hogy kaptak akkor diplomát a kezükbe? 2 nyelvvel is bepróbálkoztam, tök egyszerű alap társalgással, kínosan pirultak és feszengtek. Most erre mit mondjak akkor? Tudtommal a diploma kiadásának a feltétele egy középfokú nyelvvizsga, ami ezeknek nem volt, tehát számomra végzettségük megléte is kérdéses.
2021. jan. 30. 22:36
 8/63 anonim ***** válasza:
84%
A felsővezetés nem ül be interjúkra.
2021. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:
Itt jelen volt a General Manager is. Tolmács nélkül nem sokra ment ezekkel mondjuk.
2021. jan. 30. 22:47
 10/63 anonim ***** válasza:
72%

Simán lehet beül, nekem anno egy vacak gyakornoki állásnál bent ült a csarnokigazgató (kb 1000 ember főnöke), aki egyébként kedves és szimpatikus volt.


A 40+os HResektől én nem várnék semmit....

2021. jan. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!