Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet próbanapot kérni a...

Lehet próbanapot kérni a mentőknél?

Figyelt kérdés
Jelenleg kórházban dolgozom belgyógyászati osztályon, a mentőzés mindig is tetszett es kiszeretném próbálni de mielőtt nekiállnék tanulni, munkahelyet váltani megakarok bizonyosulni róla tényleg alkalmas vagyok oda ezért arra gondoltam hogy ha van erre mód akkor egy 24 órás szolgálatot megnéznék milyen.

2021. febr. 5. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Komolyan mondom, ezt nem fogom megérteni, hogy emberek miért nem képesek ÖNÁLLÓAN elintézni dolgokat és miért várják a gyakoritól, hogy itt mondják meg nekik, mit lehet, mit nem.

Igen, tudom, "negatív" válaszoló vagyok - nem, nem az vagyok: egyszerűen szeretném, ha emberek eljutnának odáig, hogy rájöjjenek: ŐK MAGUK IS MEG TUDJÁK OLDANI A GONDJAIKAT!

Pl. kórházban dolgozol, tehát egészségügyis vagy, ez már eleve plusz pont: egyszerűen felemeled a telefont és megkérdezed az álláshirdetésnél.

Tessék, hogy ne mondd, rosszindulató vagyok, még az állásra való jelentkezés oldalát is kikerestem neked.

Jöhettek azzal, hogy azért van a gyakori, hogy bármit megkérdezzünk, de ez neked csak 2 lépés lenne és nem kellene másokra utalva várni a válaszra:


1.lépés - kikkeresni a mentőszolgálat oldalán az álláshirdetést

2.- második lépés: felhívni őket és megkérdezni.

Ilyen egyszerű :-)

2021. febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pardon, lemaradt:

[link]

2021. febr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyrészt nem olyan munkakör, ahova bemész, és egy napig pakolod az árut, vagy sütöd a húst.



Másrészt a próbanap nem létező jogi fogalom, KKV-k szokták használni, főként ingyen dolgoztatásra, esetleg 1-2 szakmában a szakmai felmérésre, de komolyabb helyen ilyennel nem találkozol.

2021. febr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1-sel, és kiegészíteném: biztos vagyok benne, hogy napi szinten találkozol mentősökkel a munkádból kifolyólag, már tőlük is kérdezhettél volna egy-két dolgot ezzel kapcsolatban. Ez tényleg nem olyan kérdés, ami a gyk-ra való!
2021. febr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!