Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fiatalok, akik dolgoznak, ti...

Fiatalok, akik dolgoznak, ti mennyit kerestek(nettó)?

Figyelt kérdés
Irjatok munkát, végzettséget, kort, nemet!

2021. febr. 18. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
55%
21, ha te nem tudod elfogadni, hogy nettó 3-400 ezreket keressenek magasan iskolázott emberek 30 éves koruk előtt, az a te bajod. Még mindig csak két irreális válasz jött.
2021. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
76%

persze netto 800 ezret 27 évesen? tudod kinek meséli?

meg gazdasági alapszakos diplomával szorftverfejlesztő nyilván

meg ott az 1 milliós kislány is.

Én is beírhatnám hogy senior java programozó 8 éves tapasztalattal 29/f és 750 + juttatások attól nem lesz igaz.

2021. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
26%

#24 Osztom véleményed! :)

De szerintem megyek és kib@$zom a diplomám a kukába, mert úgyis hazudok és segédmunkás éhbérért gürcölök. Kommunális vagy szelektív edénybe kell vajon dobni? 🤔

2021. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
75%

talán ha nem itt élnéd az életedet. Ha annyira jók a körülméyneid mit érdekel téged , hogy egy anonim oldalon lepontoznak? :D

ÉS az ország arról híres hogy tehetséges programozókkal van tele és mindenki jól keres. (vagy csak itt azt mond bárki amit akar) lehet van közte igazság , de többnyire nem lesz az. Nettó 350-et én is megkeresek és jól el vagypk vele, nekem attól nem lesz rosszabb ha más többet keres, vagy kevesebbet, de aki jártas az oldalon átlátja ezeket.

2021. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
28%

Én azért járok erre az oldalra, hogy SEGÍTSEK másoknak, te úgy látom kötekedni és kompenzálni a szar fizetésed miatt kialakult kisebbségi komplexusodat. A százalékunk ezt nagyon jól megmutatja... :)))) Álmodban keresel te 350-et. Te még a 200-ezret kereső HR gyakornokra is irigy vagy. 😂 Egyedül a nettó 250-es asszisztenst és a 260-as ingatlangazdálkodót nem pontoztad le, a többire irigykedsz.

Mégegyszer: nem attól lesz valami kamu, hogy egy 50%-os senkiházi sokallja. Hanem ha valaki nem képes válaszolni a kérdésre, csak odaböfög egy irreális számot.

2021. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
67%
Miért nekem attól rosszabb , hogy ő többet keres? NEM! amúgy szerintem te se keresel többet 200-nál, különben nem ezen hőbörögnél.
2021. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
64%
az igen. Azt nézed kit pontoztam le. És én irigykedek... Szerintem meg te akarod lenyomni a véleményed a másik torkán. Látom segitesz , inkább kötekedsz és okoskodsz.
2021. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
47%

Ideböfögöd, hogy mindenki kamuzik. Kettő, ismétlem KETTŐ kamugép írt ide, akik a kérdésre sem voltak képesek válaszolni. Senkit sem érdekel a képzelgésed, hogy egy 48%-os szerint van vagy 7 kamu válasz. Ha válaszolni akartál volna, akkor megtehetted volna, de nem sikerült, csak kötekedsz és pontozgatod azokat akikre irigykedsz. Mert ha szerinted 200 ezer egy gyakornoknak meg 400 ezer egy mérnöknek irreális, akkor vagy rossz körökben mozogsz vagy irigykedsz. De inkább az utóbbi. Na ki jár ide kiélni magát? :D

Mondanám hogy fogadj mindenkivel egy tetszőlegesen nagy összegben, hogy vajon kamuztak-e de rosszul járnál. Velem meg nem lenne túl illendő, mert úriember biztosra nem fogad.

2021. febr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
28%

Ennyi erővel az a kettő sem kamum csak lusták voltak leírni , hogy mit dolgoznak.

HA már ennyire bízol látatlanban az emberekben akkor hidd el nekik is amit írnak.

A százalékkal meg ne gyere, mert aki sűrűn jár a politikába meg az állatos kategóriába, ráadásul régóta az oldalon van annak alacsonyabb a százaléka. MAjd 15 éve fent vagyok első reggel, és még tiltva sem voltam persze , hogy alacsonyabb

2021. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
64%
NEWEm sok 400 ezer egy mérnöknek 1-2 év után, de mint bízonyítottam bárki írhat bármit, attól még nem lesz igaz. Ha csak pozitív megerősitésre váégynék vagy fényezni akarnám magam, én is benyöghetnék egy magas fizetést és egy poziciót , senki nem jönne rá, és nem a számat tépném it..
2021. febr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!