Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fiatalok, akik dolgoznak, ti...

Fiatalok, akik dolgoznak, ti mennyit kerestek(nettó)?

Figyelt kérdés
Irjatok munkát, végzettséget, kort, nemet!

2021. febr. 18. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
86%
En a 17 es vagyok miért lettem lepontozva? Kik pontoznak le. Valóban 400 ezret keresek hegesztőként mert hiányszakma és van rá igény is. Awi hegesztő vagyok.
2021. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
62%
31 szerintem azért, mert az átlag Jóska aki összegányolja az IFA alvázát az a felét sem keresi meg. De speciális szaktudással, nagy felelősséggel biztos lehet ennyit keresni hegesztőként is. Egy ismerősöm családtagja Németországban csinál ilyet, és ottani mérnöki szintű fizetést kap. Mert ha ő elront valamit, akkor 10 ember hal meg egy robbanásban.
2021. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
0%
jó van majd felnősz.
2021. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
14%
Budapesten keres még 300 nettó alatt valaki?
2021. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
93%

Ha hazudsz valamit egy anonim fórumon, az miért önmagad fényezése? Nem az ismerőseid előtt vagizol a nemlétező pénzeddel... 😂 Ne dobálózz olyan szavakkal, amit nem ismersz. Én nem azt mondtam, hogy mindenki igazat ír, vagy nem kerekít felfelé 5%-ot, hanem hogy két irreális, a kérdést nem megválaszoló kamugép írt ide. A többi fizetés pedig akármennyire kapálózol és próbálod az ellenkezőjét hangoztatni bármilyen érv nélkül, ad nauseam, attól még REÁLIS.


De akkor menjünk végig egyesével a válaszokon:

- 200e ügyintéző közgazdász végzettséggel, 25 évesen: teljesen reális.

- 400e multi, mérnök MSc, 28 évesen: én tudom hogy mennyit utal a munkahelyem, ne menjünk bele... 🤷‍

- 400e szoftverfejlesztő, gazdasági diplomával, 26 évesen: ez kb. 1-5 év tapasztalat, abszolút reális, az informatikai diploma pedig nem mindenhol elvárás.

- 200e HR gyakornok gazdmen végzős, reális, nálunk a mérnök és az egyéb gyakornokok is nettó 1200-at keresnek óránként.

- 870e plusz bónusz plusz autó plusz kokó plusz prostik multinál 27 évesen: irreális, egy munkakört sem bírt leírni az analfabéta kamugép.

- 300e logisztika és beszerző multinál 27 évesen: reális, ha diplomás, akkor főleg.

- 250e idegennyelvű asszisztens, gazdasági diplomával, 29 évesen: abszolút reális.

- 260e (ez kedvezmények nélkül a 390e bruttója) multinál ingatlangazdálkodásban bizony reális, mert nem a legfelkapottabb mérnöki ágazat.

- 1 misis csajszika irreális, nem tudta értelmezni a kérdést, így képtelen lehet az eszével ennyit keresni. Ha leírja hogy "egyéni vállalkozó" és a rosszlányokon hirdeti magát, még úgy sem túl hihető.

- 300e junior kontroller közgazdász diplomával, 23 évesen: reális közgazdász kezdőfizetés.

- változó, átlag 215e műszerész-gépbeállító 26 évesen abszolút reális.

- 440e bányamérnök 32 évesen: na ha ez nem reális neked, akkor mégis mennyiért kéne egy ilyen felelősségteljes munkakörben dolgoznia egy 32 éves mérnöknek?

- 400e hegesztő: biztos hogy nem átlagos, de speciális szaktudással és nagy felelősséggel Magyarországon is lehet ennyit keresni.

- 320e közlekedésmérnök Budapesten: ez is teljesen reális, nem feltétlenül a legjobban fizetett mérnökök, de egyáltalán nem halnak éhen.


Az értelmes válaszok átlaga nettó 315 ezer. Ez biztos elkeserítő lehet neked, de az a helyzet, hogy ide leginkább csak fehérgalléros dolgozók írtak. Egy bolti eladó mondjuk lehet hogy szomorú ezeket látva, és inkább nem válaszol. De ettől még nem lesz irreális amiket itt írtak. Az hogy te a legtöbb választ irigységből lepontozod, az elég szomorú, és csakis téged minősít.

2021. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
100%

Én könyvesboltban dolgozom, minimálbért keresek, netto 107 ezer környékén. 35/N

A párom parkolási ellenőrként juttatásokkal együtt nettó 255 ezret keres(ett)

(az ingyenes parkolás óta ( november óta) csökkentett fizetésen van, netto 171.000. 32/F

2021. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
0%
400 nettó alatt picivel. 19f
2021. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
0%
ja és az lemaradt, hogy autókat számolok az útszélén napi 8 órában. #37 voltam
2021. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
32%

1.7 körül, ingatlannepper - veszem, kicsit felújítom, eladom :)


Hozzátenném, első munkahelyem 1 év egy magánnyomozónál, és még 5 "az ingatlankereskedőnél" (problémás ingatlanok megvétele, és kényszerített kilakoltatás), ahol hát... egyik nap a Diószegi utcában egy 13 körüli kislány villát döfött a karomba, és az még egy jó nap volt...

Aztán még 4 év szólóban, hogy eljussak eddig.

29/F

2021. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
73%

27 vagyok, nettó 370 ezret keresek plusz cafeteria, juttatások, éves bónuszok.

Most kezdtem kontrollingon, korábban könyvelésen dolgoztam.


Gazdálkodási és Menedzsment BSC, pénzügy-számviteli ügyintéző OKJ, angol-német nyelvtudás, bár csak az angolt kell használni.

2021. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!