Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretitek a munkátokat?

Szeretitek a munkátokat?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 22:32
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
30 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Két munkám van jelenleg. Az egyik a szokásos robotmunka egy helyi irodában. Szeretni annyira nem szeretem, mert lélekölő hosszútávon, de a kollégáim maroknyi csapata nagyon összetartó, nagyon jó csapatmunkát tudunk végezni együtt.


A másik munkám viszont egy külföldi céggel van időszakos megbízásokkal. Na ott kiélhetem a kreatív tudásom nyugati bérért cserébe. Ez viszont teljesen a szerencsén múlt, ugyanis a hobbim miatt vett észre a cégük.


Szóval nem tudom mire szavazzak :D

2021. febr. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Unalmas, hosszú távon teljesen értelmetlen, mivel nincs előrelépési lehetőség, idiótaként kezelnek sokszor, pedig a vezetőség sokkal idiótább sokszor, mint az átlag dolgozó, eszméletlen szar, megalázó a fizetés.

Cserébe helyben van (10 perc bringával), legtöbbször laza, semmittevős meló, vannak bizonyos "kiváltságaim", ha több pénz kell van lehetőség szombatozni, túlórázni, de így is pocsék a fizetés.

2021. febr. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább úgy fogalmazok, hogy a szakmámat szeretem. A mostani munkahelyem egyre inkább nem, és nem a munkával, hanem a körülményekkel kezd probléma lenni. A váltásra készülök, ami 4 év után teljesen rendben van szerintem.
2021. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a "szeretem" és a "munka" szavak nem férnek meg egy mondatban, már ha munkahelyről van szó.
2021. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
#4 Akkor te még sosem végezted munkaként azt, amit igazából szeretsz csinálni. Sajnos ez eléggé jellemző az emberiség nagyobb részére, de főképp idehaza. Belekényszerítik az embert még gyerekkorában egy szakmai irányzatba, perspektivátlanul, majd 30 éves kora körül ráeszmél az ember, hogy nyűg a munkája, mert egyszerűen nem arra van programozva.
2021. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

5


Nekem eleve az a bajom, hogy másoknak kell dolgozni. Szívem szerint termelnék, saját magamnak, de ez manapság nem úgy megy...


A heti 40 óra + ebédszünet is sok, az utazás is sok, az is sok, hogy heti 40 órában ugyanazokkal, ugyanazt kell csinálni.



Hadd ne szeressem. A gyerek se szereti az iskolát.

2021. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Hát, nem lehetsz akkor egy társadalmilag jól integrálódott ember :D
2021. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem szeretem, de nagyon jó vagyok benne, ezért így, hogy már vállalkozóként csinálom, viszonylag kevés munkával jól tudok keresni. Ezért csinálom. De amúgy nem utálom kifejezetten, csak nem okoz különösebb örömet, nem vagyok oda érte. Ha azt csinálnám, amit igazán szeretek, sajnos a büdös életben nem jutnék egyről a kettőre (egészségügyi terület).
2021. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
96%
Sok munkahelyen megutáltatják veled a szakmát. Hiába tetszik, előbb-utóbb belecsömörlesz. Xart is kitapossák belőled, miközben degeszre keresik magukat. Ez a tömény valóság sok helyen.
2021. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert unalmas és kimerítő, viszont jól fizet és nem dolgoznék máshol :)
2021. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!