Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire szükséges az angol C1?

Mennyire szükséges az angol C1?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Mit gondoltok, álláspályázatnál mennyire lenne negatív az, hogy ha nincs meg angolból a C1 nyelvvizsgám, viszont a tényleges nyelvtudásom ezen a szinten mozog? (Önéletrajzba ezt beleírtam.)

A B2-t már megszereztem régen, kellett az alapdiplomámhoz. A szóbeli nyelvvizsgám például 93%-os lett.

Viszont most fogok végezni MSc-n, és bár itt is csak a B2 a kritérium, szükséges lenne-e a C1 a későbbi álláspályázatokhoz, hogy nagyobb eséllyel behívjanak interjúra?

Vagy igazából ez lényegtelen, és majd ott tesztelik a nyelvtudást?


Vagy máshogy is kérdezhetem: Származhat-e abból hátrányom, hogy hivatalosan nincs angol C1-em, de a nyelvtudás viszont megvan?



2021. febr. 25. 10:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Komolyabb bérsávú munka esetén eléggé hátrány...
2021. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
21%
Ja a Jogsi meg alap (nak kéne legyen mindenkinél) tömegközlekedéssel nem lehet tervezni, és nem is biztonságos, a taxi meg drága!
2021. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, a br 900 már elég komoly bérsáv, de senki nem kérdezte, van-e nyelvvizsgám. Csak az érdekelte őket, tudok-e beszélni. És egyik eddigi munkámnál sem kérdeztek papírokról, a CVmben is csak annyi van, hogy nyelvtudás tárgyalóképes.
2021. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

12.



Te mikor utaztal tomegkozlekedessel utoljara?


Aztan megy a nyafogas, hogy pest mennyire szmogos

2021. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Multit nem érdekli a nyelvvizsga papírod (egész konkrétan tőlem 8 éve kértek utoljára diplomát is, azt is felvétel után)


Közszférában kell, ha pótlékot akarsz utána

2021. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Aki nem hasznosként értékelt olyanokat, akik azt mondták, hogy nem szükséges a nyelvvizsga, kérhetném, hogy fejtse ki, hogy miért látja ezt másként?

2021. febr. 26. 10:33
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy
2021. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!