Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ma lettem 26 éves még fiatal...

Ma lettem 26 éves még fiatal vagyok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha azt mondom, hogy igen, akkor annak fogod magad érezni?
2021. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2021. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Ezek a skatulyák..

26 éves vagy, de 26 évesen ezt már tudhatnád, hogy ez sem jelent semmit.


Most az a kérdés, hogy elmenj-e abba a buliba ami este 11-kor kezdődik? Ne! Korlátozások vannak érvényben és megbüntet a rendőr. :)

2021. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Sokan csak ennyi idősen kezdik a mester, és még bőven tanulnak, de azok is, akik 20-22-23 kezdik a karrierjüket, még eléggé az elején vannak, és csak most kezdenek előléptetést kapni.

Ne aggódj, fiatal vagy.

2021. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

ST22 Lacika mondta egy pár évvel ezelőtti videójában, hogy annak ellenére, hogy 38 éves, mégis 22 évesnek érzi magát. Gondolom 41 évesen se gondolhatja manapság másként.


Én különben már találkoztam olyan emberrel, aki 33 éves volt, mégis simán ráhúztam volna 10-15 évet. Mert a kora ellenére megvénült. Van ilyen, láttunk már ilyet. Igénytelen lesz magára, feladja az életét és csak a létfontosságú, illetve kötelező dolgokat fogja csak teljesíteni. Toxikussá, unalmassá, előnytelen külsejűvé, panaszkodóvá, irigykedővé válik. Élete a következő:


munka-pia-munka-pia-munka-pia-munka-pia-munka-kocsma-alkalmi dugás egy nővel-filmnézés, mert a kollégák letöltötték az NCore-ról, panaszkodás munka előtt-alvás.


Ennyi. Nem egy ilyen embert ismertem a Covid előtt, amikor elég sok közegben mozogtam (gyakorlati helyek, diákmunka, reptéri munka, iskola), amikor még lehetett. Addig vagy fiatal, amíg nem vénülsz meg. Előbbi példán keresztül láthattuk, hogy a vénülés nem 55-60 felett kezdődhet, hanem bármikor, amikor már csak leéled, de nem megéled az életed.

2021. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ennyi
2021. febr. 26. 18:04
 7/8 anonim válasza:
Csak vicc lett volna, de ok akkor. További szép napot neked is!
2021. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Elég sokat elmond az ország szellemi színvonaláról, hogy már kamionsofőröket idéznek egyesek.
2021. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!